آخرین اخبار
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰
بازدید:۲۶۵
صد آنلاین | دادستان عمومی و انقلاب شهریار گفت: ۱۲ نفر از متهمانی که در بحث قاچاق کالا در سطح شهرستان اقدام به فعالیت مجرمانه می‌کردند شناسایی، دستگیر و تحت تعقیب قرار گرفتند.
کد خبر : ۵۴۰۷۹

به گزارش صد آنلاین ،‌ مهدی محمدی اظهار داشت: پیرو تاکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر برخورد با قاچاقچیان و جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و همچنین نام گذاری سال ۱۴۰۲ به عنوان سال مهار تورم و رشد تولید، مبارزه با قاچاقچیان سازمان یافته کالا و ارز از اولویت‌های مهم دادستانی شهرستان شهریار است.

 

 

 

 


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار تاکید کرد: در جهت حمایت از تولید و معیشت شهروندان در یک ماه گذشته، جهت کشف انواع کالاهای قاچاق و احتکار اقدامات مهمی در دستورکار قرار گرفته است.

وی افزود: در این رابطه با شناسایی تعدادی انبار و محل نگهداری کالاهای قاچاق، ۱۲۷ کارتن لوازم خانگی خارجی، مقادیر قابل توجهی لوازم‌یدکی، ابزارآلات، پارچه، تعداد ۱۲۵۶ حلقه لاستیک، یک دستگاه موتورسیکلت سنگین، ۱۵ هزار لیتر روغن تقلبی، مقدار تقریبی ۳هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت،۴ دستگاه خودرو مخزن جاساز سوخت، در مجموع به ارزش ۳۶ میلیارد و چهارصد میلیون تومان کشف و دو کارگاه تولید و توزیع روغن موتور و روغن ترمز پلمپ شدند.

محمدی تصریح کرد: ۱۲ نفر از متهمانی که در بحث قاچاق کالا در سطح شهرستان اقدام به فعالیت مجرمانه می‌کردند شناسایی، دستگیر و تحت تعقیب قرار گرفتند.

4461/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها