آخرین اخبار
۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵
عبدی: عذرخواهی حق طبیعی مردم ایران است

واکنش سرمربی ایران به داشتن پاسپورت ژاپنی!

بازدید:۵۵۸
سرمربی تیم زیر 17 سال ایران با یک شوخی جالب مواجه شد؛ اینکه شاید او اصالت ژاپنی دارد.
کد خبر : ۵۳۹۰۶

حسین عبدی سرمربی تیم زیر 17 سال ایران امروز در آستانه دیدار با نیوکالندونیا در جام جهانی در گفت و گویی با برنامه ورزش و مردم شرکت کرد. عبدی که بارها بابت شکست تیم ایران مقابل انگلیس از مردم ایران عذرخواهی کرده بود، بار دیگر این کار را در شبکه یک سیما تکرار کرد تا با واکنش جالب پیمان یوسفی مجری برنامه ورزش و مردم مواجه شود.

 


یوسفی خطاب به عبدی گفت: «آقای عبدی، آیا اجداد شما ژاپنی هستند؟ معمولا ما ایرانی ها چیزی به اسم عذرخواهی نمی‌شناسیم و هیچ وقت مقصر نیستیم؛ همیشه زمین و تیم مقابل مقصر هستند و این عذرخواهی کردن های شما برای ما عجیب است. تیتر مصاحبه های شما ژاپنی است!»

 

 

این مساله با لبخند سرمربی تیم زیر 17 سال ایران مواجه شد؛ عبدی در پاسخ گفت: «اولا که بگویم اصالت ما از استان اردبیل است و ما ایرانی هستیم. فوتبال ما حاشیه های زیادی دارد، ما تصمیم گرفتیم کاری انجام بدهیم که ماندگار شود و حتی این نگرش را خودمان هم ایجاد کردیم. این که ما عذرخواهی کردیم حق طبیعی مردم ایران است. عذرخواهی ما به دلیل این بود که ما می‌توانستیم انگلیس قهرمان جهان را ببریم اما شکست خوردیم؛ عذرخواهی ما به دلیل این نبود که بد بازی کردیم، بلکه برای این بود که می‌توانستیم انگلیس را ببریم و وظیفه خودمان را انجام بدهیم که نشد.»

 

 

گفتنی است؛ تیم نوجوانان ایران از ساعت 15:30 امروز در سومین بازی دور گروهی جام جهانی نوجوانان به مصاف نیوکاندونیا می‌رود.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها