آخرین اخبار
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۳
بازدید:۲۹۵
صد انلاین | با تلاش ماموران انتظامی استان هرمزگان در 48ساعت گذشته یک تن و 120 کیلو مواد مخدر کشف و7قاچاقچی و سوداگر مرگ دستگیر شدند .
کد خبر : ۵۳۴۷۰

به گزارش صد آنلاین ، سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان امروز گفت: به منظور مبارزه جدی با سوداگران مرگ و پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردمی در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل پلیس بر کلیه محورهای مواصلاتی، طرح پاک سازی نقاط آلوده به مدت یک 48ساعت در استان اجرا شد.

 

 

  
وی افزود: مأموران انتظامی استان در اجرای این طرح ضمن شناسایی و توقیف یک فروند قایق و 6دستگاه خودرو حامل و فعال در قاچاق مواد مخدر  جمعا یک تن و 120 کیلو مواد مخدر تریاک و حشیش کشف و ضبط کردند.
 
این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: با تلاش همه جانبه  ماموران و هدایت اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ، 7 قاچاقچی مواد مخدرو سوداگر مرگ شناسایی و دستگیر  و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی  شدند.
 
سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند ، لازم است شهروندان و مردم فهیم و قدر شناس استان نیز با رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص توزیع کنندگان مواد مخدر را از طریق سامانه پاسخگوی 128 پلیس مبارزه با مواد مخدر و تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها