آخرین اخبار
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۵
جنجال عجیب و جدید در پرسپولیس پس از باخت به سپاهان
بازدید:۵۱۱
صد آنلاین | پرسپولیس بعد از شکست مقابل سپاهان حسابی وارد حاشیه شده و به‌نوعی اختلافات درونی در این باشگاه سر باز کرده است.
کد خبر : ۵۳۴۳۱

پیش از این بارها اشاره کرده بودیم که رابطه رضا درویش و یحیی گل‌محمدی سردتر از همیشه شده است و در این میان گلایه‌هایی که درویش در جلسات هیئت‌مدیره از گل‌محمدی می‌کند از طریق برخی از اعضا به گوش او می‌رسد. در واقع اوضاع فعلی باشگاه پرسپولیس به شکلی است که دو عضو هیئت‌مدیره حامی یحیی گل‌محمدی هستند و مدیریت رضا درویش را چندان قبول ندارند. در سوی دیگر درویش هم مقابل آنها موضع گرفته است. باخت به سپاهان هم کافی بود تا این اختلافات به اوج خود برسد.

 


در این میان بازیکنان پرسپولیس هم حامی یحیی بوده و با توجه به جریمه‌ای که درویش برای آنها در نظر گرفته بیشتر از قبل از مدیرعامل باشگاه‌شان دلخور هستند. با توجه به این ماجرا به‌زودی باید منتظر واکنش رسانه‌ای آنها هم بود. این واکنش سرخپوشان احتمالا با استوری‌های مشترک همراه خواهد بود یا اینکه بار دیگر تمرینات تیم‌شان را به بهانه عدم دریافت نیمی دیگر از آپشن‌های قرارداد فصل پیش خود تحریم خواهند کرد. تمرین امروز پرسپولیس تعطیل است و فردا باید منتظر واکنش آنها باشیم. البته اگر تا قبل از آن نخواهند با استوری مشترک از خجالت رضا درویش در بیایند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها