آخرین اخبار
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲
بازدید:۲۴۶
صد آنلاین | مقاومت اسلامی لبنان تأکید کرد که مجاهدان مقاومت اسلامی پایگاه ارتش اسرائیلی در الرمثا واقع در مزارع اشغالی شبعا را با سلاح مناسب هدف قرار دادند که منجر به وارد آمدن تلفات قطعی در میان نظامیان صهیونیست شد.
کد خبر : ۵۳۲۹۹
به گزارش صد آنلاین ، حزب‌الله لبنان روز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان مقاومت عصر امروز موفق شدند پایگاه ارتش اسرائیل را در «الرمثا» واقع در مزارع اشغالی شبعا هدف قرار دهند.
 
 
 

 
به گزارش ایرنا، مقاومت اسلامی لبنان تأکید کرد که مجاهدان مقاومت اسلامی پایگاه ارتش اسرائیل در الرمثا واقع در مزارع اشغالی شبعا را با سلاح مناسب هدف قرار دادند که منجر به وارد آمدن تلفات قطعی در میان نظامیان صهیونیست شد.
 
در بیانیه حزب الله آمده است: نیروهای مقاومت اسلامی لبنان در راستای حمایت از ملت مقاوم فلسطین در نوار غزه و تأیید مقاومت قهرمانانه و شرافتمندانه آنها، موقعیت نظامی الرمثا در مزارع اشغالی شبعا را با تسلیحات مناسب هدف قرار دادند و باعث وارد آمدن تلفات قطعی در میان نظامیان صهیونیست شدند.
 
همچنین رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که در حملات موشکی و راکتی امروز به شمال فلسطین اشغالی، ۲۲ نفر از نظامیان «اسرائیلی» زخمی شدند.
 
 
4461/ب
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها