آخرین اخبار
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴
بازدید:۲۸۷
صد آنلاین | مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با اشاره به کاهش قابل توجه حامیان این رژیم در غرب و آمریکا اعلام کرد ۹۵ درصد تظاهرات‌های جهانی در واکنش به جنگ کنونی غزه، در حمایت از فلسطین و ضد اسرائیل است.
کد خبر : ۵۳۱۴۵
 

به گزارش صد آنلاین ،در میان نگرانی فزاینده صهیونیست‌ها از موج بزرگ خشم افکار عمومی جهان علیه اسرائیل در پی جنایات مداوم این رژیم علیه غیرنظامیان غزه، مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد تعداد حامیان فلسطین در جهان از زمان آغاز جنگ کنونی غزه به شکل قابل توجهی افزایش یافته و به همین میزان شمار حامیان اسرائیل کم شده است.

 

 

 


این مرکز صهیونیستی در گزارش خود اعلام کرد، نتایج بررسی‌ها و ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که 95 درصد افرادی که در سراسر جهان بعد از آغاز جنگ غزه اقدام به برگزاری تظاهرات در واکنش به این جنگ کرده‌اند، از فلسطین حمایت می‌کنند. از ابتدای جنگ فعلی غزه 3891 مورد تظاهرات در 92 کشور جهان برگزار شده که تعداد تظاهرات‌ها در حمایت از فلسطین بسیار بیشتر از اسرائیل بوده و این روند به همین شکل ادامه دارد.

در ادامه این گزارش تاکید شده است، در 6 روز ابتدایی جنگ 69 درصد از کل تظاهرات‌های جهان علیه اسرائیل و در حمایت از فلسطینی‌ها و 31 درصد این تظاهرات‌ها به نفع اسرائیل بود. اما از زمان اعلام «روز خشم» توسط حماس در 13 اکتبر تعداد تظاهرات‌های ضد اسرائیلی در دنیا به شکل قابل توجهی افزایش یافت و درحال حاضر 95 درصد این تظاهرات‌ها در حمایت از فلسطین و ضد اسرائیل است و تنها 5 درصد از اسرائیل حمایت می‌کنند.

 

مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی افزود، دست کم در 88 کشور جهان شاهد برگزاری تظاهرات‌های مستمر در حمایت از فلسطین هستیم و بیشترین تظاهرات‌های ضد اسرائیلی در 4 کشور جهان یعنی ترکیه، ایران، یمن و آمریکا برگزار شده است.

بعد از افشای چهره واقعی و خوی وحشی گری و تروریستی صهیونیست‌ها به دنبال جنایات تاریخی که در غزه انجام می‌دهند، افکار عمومی جهان به ویژه در کشورهای اروپایی و آمریکا به شکل قابل توجهی درحال ابراز خشم و نفرت خود نسبت به اسرائیل است و با وجود اینکه این رژیم حدود 14 میلیون دلار برای تبلیغ روایات دروغین خود از جنگ غزه در اروپا و آمریکا هزینه کرده بود اما نتوانست افکار عمومی را فریب دهد و تظاهرات‌های گسترده ضد صهیونیستی در سراسر جهان هم‌زمان با تداوم جنایات اشغالگران در غزه، ادامه دارد.

شبکه الجزیره در همین زمینه در گزارشی اعلام کرد که وزارت خارجه رژیم صهیونیستی بیش از 13.5 میلیون دلار برای تبلیغات روایت خود از جنگ غزه در اروپا هزینه کرده است. این درحالی است که فلسطینی‌ها بدون هیچ هزینه‌ مالی، روایت حقیقی خود از جنگ غزه را به جهانیان نشان دادند و به عبارت دیگر افکار عمومی جهان با مشاهده جنایات علنی رژیم اشغالگر، بیدار شد.

4461/ب

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها