آخرین اخبار
۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۰
بازدید:۵۷۵
صد آنلاین| هافبک فصل گذشته سپاهان احتمالا مجبور شود برای تقابل برابر این تیم باید در انتظار شرایط و جریان جدال منتظر بماند.
کد خبر : ۵۲۹۸۰

ریگی و از دست رفتن فرصت تقابل با سپاهان

به گزارش صد آنلاین، مسعود ریگی یکی از بازیکنانی بود که در نقل و انتقالات تابستانی به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اضافه شد و علیرغم انتقاداتی که در بدو حضورش در این تیم وجود داشت، در نهایت توانست جایگاه مناسبی در ترکیب برای خود شکل دهد و با بازی کم اشتباه و کم ریسک خود، در  ترکیب جا افتاده و خصوصا در دیدارهایی که میلاد سرلک غیبت داشت، به عنوان بازیکن مورداعتماد یحیی‌ کار را دنبال کرد.

 


ریگی که در نقل و انتقالات تابستانی موردتوجه مورایس برای تمدید قرارداد و ادامه همکاری با سپاهان قرار نداشت، بعد از حضور در پرسپولیس انگیزه زیادی داشت تا در تقابل با این مربی پرتغالی توانایی خود را نشان دهد. با این حال بعد از توقف سرخ‌ها مقابل استقلال تاجیکستان یحیی گل‌محمدی قصد تغییراتی در ترکیب تیمش را دارد که مسعود ریگی نیز یکی از این نفراتی است که کار را از روی نیمکت استارت خواهد زد.

با نظر کادرفنی مسعود ریگی در این بازی نیمکت نشین شده و باید دید در جریان بازی شرایطی شکل خواهد گرفت که یحیی گل‌محمدی او را به زمین بفرستد و فرصت تقابل مقابل سپاهان و مورایس نصیب هافبک دفاعی اسبق طلایی‌پوشان شود یا خیر.

21458/ق
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها