آخرین اخبار
۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
بازدید:۳۲۳
صد آنلاین | فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با ۳۰۰ شاکی در عملیات ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان نمین خبر داد و گفت: ارزش پرونده های کشف شده ۱۲میلیارد است.
کد خبر : ۵۲۶۹۶

به گزارش صد انلاین ، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی، سردار جواد تقوی، ۱۹آبان اظهار کرد: در پی وصول چند فقره پرونده کلاهبرداری به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان نمین مبنی بر اینکه فردی با جلب اعتماد مردم و اخذ مدارک هویتی آنان، اقدام به بازکردن حساب و دریافت وام و خرید کالا از طریق فضای مجازی کرده؛ بررسی موضوع به صورت ویژه آغاز شد.

 

 

 


وی افزود: با جمعبندی اظهارات شاکیان پرونده و بررسی های های تخصصی، کلاهبردار شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در مخفیگاهش در شهر عنبران دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به انجام بازجویی های تخصصی از کلاهبردار گفت: کلاهبردار دستگیر شده در مواجهه با دلایل و مستندات لب به سخن گشوده و به کلاهبرداری از ۳۰۰ نفر اعتراف و تحویل مرجع قضائی شد.

سردار تقوی ارزش پرونده های کشف را ۱۲ میلیارد ریال اعلام و خاطر نشان کرد: پلیس با هر فعالیت و اقدامی که باعث شود تا امنیت و آرامش شهروندان مختل شود؛ قاطعانه برخورد خواهد کرد.

4461/ی

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها