آخرین اخبار
۱۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰
بازدید:۲۲۰۸
صد آنلاین | فردی که به جرم کلاهبرداری ۲۳۰ میلیاردی به زندان محکوم شده، اما با وثیقه گذاشتن سند جعلی توانسته بود مرخصی گرفته و متواری شود، دستگیر شد.
کد خبر : ۵۲۵۳۲

به گزارش صد آنلاین ، سردار حمید علینقیان‌پور در این خصوص، اظهار داشت: در پی وصول گزارشی مبنی بر متواری شدن فردی که به جرم کلاهبرداری ۲۳۰ میلیاردی به زندان محکوم شده بود موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات پلیس اصفهان قرار گرفت.

 

 

 

 

 


وی افزود: این فرد با ارائه سند ملکی در اطراف تهران به قید وثیقه از زندان آزاد شده، اما در ادامه کارشناسان حقوقی دادگستری پس از بررسی بیشتر متوجه جعلی بودن سند می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد: وقتی ماموران برای دستگیری متهم اقدام می‌کنند هیچ اثری از او نمی‌یابند و در ادامه مشخص می‌شود متهم متواری شده است که در این رابطه ماموران سازمان اطلاعات پلیس اصفهان تحقیقات گسترده‌ای را انجام داد و با رصد هوشمندانه خود توانستند مخفیگاه این کلاهبردار حرفه‌ای را در یکی از مناطق شهر تهران شناسایی کنند.

علینقیان‌پور تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم، ماموران با هماهنگی و اخذ نیابت از مرجع قضایی به تهران رفته و در یک عملیات منسجم و ضربتی فرد مذکور را دستگیر و به اصفهان منتقل کردند.

وی با بیان اینکه پرونده این کلاهبردار باز بوده و تعداد شاکیان وی نیز در حال افزایش است، گفت: متهم پس از انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل و با صدور حکم شعبه اجرای احکام دادگستری به زندان بازگردانده شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: پلیس قاطعانه با مجرمان، کلاهبرداران و مفسدان اقتصادی که باعث ایجاد خسارت به اموال مردم و بیت المال می شوند برخورد کرده و در کمترین زمانی که فکرش را نمی‌کنند آنان را دستگیر و به دست قانون می‌سپارد.

4461/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها