آخرین اخبار
۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۵
قابلیت جدید Giveaways به تلگرام اضافه شد
بازدید:۱۳۵۵
صد آنلاین |مدیرعامل تلگرام در کانال شخصی خود نخستین Giveaway را برای اهدای رایگان اکانت های پریمیوم از طریق قرعه کشی آغاز کرده است.
کد خبر : ۵۲۴۶۹

کاربران نسخه پریمیوم تلگرام اکنون میتوانند از طریق قابلیت جدید Giveaways به اعضای کانال خود هدیه دهند. این هدایا به صورت تصادفی به اعضای کانال اهدا می شود.

 

قابلیت جدید Giveaways راهکاری جدید برای تبلیغ کانال ها و جذب اعضای جدید از طریق هدیه دادن به آن هاست. هدیه دادن به اعضا یکی از رویکردهای محبوب در شبکه های اجتماعی است، اما تاکنون به صورت ساختاری منسجم، سازمان دهی نشده بود.

 

تلگرام با معرفی Giveaways، هدیه دادن به اعضای کانال های پریمیوم این شبکه اجتماعی را سازماندهی کرده است. این قابلیت به میلیون ها کاربر امکان می دهد جوایزی مانند اشتراک تلگرام پریمیوم دریافت کنند.

 

ایجاد هدیه در کانال ها کار ساده ای است و برندگان نیز براساس قوانین تعیین شده، به صورت تصادفی انتخاب می شوند و جایزه ها به آن ها اهدا می شود. درواقع برندگان خوش شانس، لینک هایی را برای دریافت هدیه دریافت می کنند. برای مثال ، آن ها با دریافت یک لینک می توانند اشتراک رایگان تلگرام پریمیوم بگیرند. البته این امکان وجود دارد که جوایز دیگری نیز برای اعضای کانال ها درنظر گرفته شود

456789

نویسنده:
حمید سقای حسینی
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها