۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹
بازدید:۳۴۹
صد آنلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش 120 میلیارد تومان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.
کد خبر : ۵۲۳۴۲

به گزارش صد آنلاین  ، سردار حسین رحیمی در تشریح جزئیات خبر کشف تسهیلات غیرمجاز بانکی 120 میلیارد تومانی عنوان داشت: برابر اخبار و اطلاعات به دست آمده پرونده‌ای با موضوع اخذ تسهیلات غیر مجاز بانکی دریافت و در دستورکار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

 

 

 

 


وی با اشاره به اینکه برابر بررسی‌ها و تحقیقات میدانی مشخص شد که متهم این پرونده برخلاف قوانین و مقررات اقدام به دریافت مبلغ 120 میلیارد تومان از بانک ها در یکی از استان‌ها نموده و تسهیلات دریافتی را در محلی غیر از محل اختصاص یافته هزینه کرده و باعث اتلاف منابع شده است، بیان داشت: با انجام اقدامات فنی متهم در شهر تهران دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا افزود: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی انجام شده تمامی املاک خریداری شده متهم شناسایی و توقیف شد.

سردار رحیمی با اشاره به راه اندازی سامانه دریافت خبری پلیس امنیت اقتصادی و اینکه پلیس امنیت اقتصادی در راستای دفاع از امنیت اقتصادی هموطنان با همه توان و اعتقاد به میدان آمده است و نیازمند همراهی مردم است، خاطر نشان کرد: هموطنان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود در زمینه جرایم و مفاسد اقتصادی را باسامانه 096300 در میان بگذارند.

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها