آخرین اخبار
۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۲
بازدید:۲۷۱
صد آنلاین | زلنسکی گفت: نمی‌توانم همه جزئیات را به اشتراک بگذارم اما گام‌های آهسته‌ای رو به جلویی را در قسمت جنوب و شرق داریم.
کد خبر : ۵۲۳۰۴

به گزارش صد آنلاین ، رئیس‌جمهور اوکراین گفت، این کشور برنامه‌ای برای ادامه ضدحملاتش دارد تا در برابر روسیه به پیروزی دست یابد.

 

 

 

 


«ولودیمیر زلنسکی» رئیس‌جمهور اوکراین با شرکت در یک رویداد سالانه خبرگزاری رویترز از طریق ویدئو کنفرانس، درباره ضدحمله نیروهای این کشور گفت: ما برنامه‌ای داریم. ما شهرها و مسیرهای بسیار مشخصی را داریم.

زلنسکی بدون آنکه نام دقیق محل‌ها را افشا کند، وعده داد که «گام‌های خوبی در حوالی منطقه خرسون خواهیم برداشت.»

او تاکید کرد: نیروهای اوکراینی برای سال آینده میلادی برنامه‌ای دارند اما در تلاشیم که نتیجه میدان نبرد را تا آخر سال ۲۰۲۳ رقم بزنیم. با اینکه دشوار است اما مطئمنم که موفق خواهیم شد.

 

پس از آنکه برخی مقامات اوکراینی و غربی نسبت به شکست ضدحمله اوکراین اذعان کردند، رئیس‌جمهور این کشور چندی پیش مسئولیت تازه و خطیری را برعهده نیروهایش گذاشت و دستور داده «هر روز ۵۰۰ متر» پیشروی کنند.

«ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه هم پس از اعلام این دستور طی مصاحبه‌ای با «پاول زاروبین» خبرنگار سرشناس روس اظهار کرد: ضدحمله ادعایی اوکراین کاملا شکست خورده است. با این حال ما می‌دانیم که طرف مقابل آماده حملات جدیدی در برخی از نقاط عملیات می‌شود. بنابراین ما به اقدامات آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

4461/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها