آخرین اخبار
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۷
بازدید:۱۰۶۱
صد آنلاین | بحث و درگیری با جمعی از اراذل و اوباش منجر به قتل دو برادر شد.
کد خبر : ۵۲۲۲۸

به گزارش صد انلاین ، شب گذشته بود که وقوع اتفاقی تلخ در خیابان ۲۴ متری شهید چمران شهر گلستان همه را شوکه کرد و آن چیزی جز درگیری چند تن از اوباش محلی با ۲ برادر بی‌گناه نبود که در زیر چرخ های خودروی سواری با وضعی فجیع به قتل رسیدند.

 

 

 

 

 


آنطور که نزدیکان این دو برادر مطرح کرده اند، این حادثه تلخ ساعت ۱ و ۴۰ دقیقه بامداد رخ داد که دو برادر ۲۷ و ۳۲ ساله برای دریافت خدمات بانکی به دستگاه خودپرداز مراجعه کردند که در آنجا چند اوباش در حالت مستی، با بهانه تراشی سعی در درگیری با آنها کردند.

به گفته این افراد و بر اساس فیلم دوربین‌های مداربسته، دو برادر ابتدا با راننده پژو ۴۰۵ صحبت کرده اما در ادامه راننده در اقدامی جنون‌آمیز سوار خودرو شده و آنها را زیر گرفت که باعث فوت هر ۲ برادر شد.

وقوع این حادثه ماموران پلیس شهرستان بهارستان را برآن داشت تا در جستجو و تعقیب عاملین نزاع خونین در خیابان ۲۴ متری باشند که با تلاش آنها مالک خودروی پرشیا دستگیر و بازداشت شد اما هنوز سرنخی از مخیفگاه صاحب پژو ۴۰۵ به دست نیامده است.

سرهنگ عسگری‌نیا، فرمانده انتظامی بهارستان در این‌باره گفت: تحقیقات برای دستگیری راننده پژو ۴۰۵ در پلیس آگاهی ادامه دارد.

منبع: رکنا

4461/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها