آخرین اخبار
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴
بازدید:۲۴۰
صد آنلاین | نتانیاهو مدعی شد: ما موفقیت‌های بزرگی کسب کردیم و قصد توقف نداریم و تا آخر ادامه خواهیم داد.
کد خبر : ۵۲۱۱۰

به گزارش صد آنلاین ،  بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب در کنفرانس خبری مشترک با یوآو گالانت وزیر جنگ و بنی گانتس عضو کابینه جنگ این رژیم گفت که قصد پایان دادن به جنگ را نداریم.

 

 

 


از سوی دیگر یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، گفت: هدف ما تروریست‌های حماس در غزه به ویژه تاسیسات و رهبران آن است.

وی با طرح این ادعا که یحیی سنوار رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه مسئول اصلی حمله ۷ اکتبر است، مدعی شد که هدف رژیم صهیونیستی ترور وی و رهبران دیگر حماس است.گالانت گفت: ما مصمم هستیم که به هدف خود برسیم و ماموریت را که همانا برچیدن حماس و توانایی‌های این گروه و رسیدن به رهبران و مبارزان آن است، انجام دهیم.

 

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی افزود: ما برای دستیابی به هدف خود یعنی از بین بردن حماس، بازگرداندن افراد ربوده شده و تغییر وضعیت در غزه مبارزه خواهیم کرد.

وی همچنین مدعی شد: ما از شمال و جنوب تا قلب شهر غزه در حال پیشروی هستیم و در داخل مناطق مسکونی می‌جنگیم.

گالانت افزود: ما در غزه با قدرت می‌جنگیم و نیروهای ما در مرز با لبنان نیز حضور دارند و نیروی هوایی ما در بالاترین آمادگی خود است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، اضافه کرد: ما هزاران سرباز عادی و ذخیره در کرانه باختری برای مقابله با هر گونه درگیری داریم.

وی همچنین گفت: فشارها بر ما افزایش خواهد یافت و نیازمند تصمیمات سخت رهبری است، اما در جنگی که به ما تحمیل شده است دست از جنگ برنخواهیم داشت.

گالانت در پایان مدعی شد: ما قصد جنگ با حزب الله را نداریم و اگر (سید حسن) نصرالله اشتباه کند، لبنان را نابود خواهیم کرد.

بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی نیز در این کنفرانس خبری، گفت: قاتلان مکان امنی نخواهند داشت و ما در جنگی با چند جبهه هستیم.

وی افزود: ما هر کاری برای بازگرداندن افراد ربوده شده انجام می‌دهیم و زمان برای تظاهرات و تحقیقات وجود خواهد داشت، اما اکنون زمان جنگ است و ما پیروز خواهیم شد.

عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی همچنین مدعی شد: حماس بعد از جنگ بر غزه حکومت نخواهد کرد و این باریکه بعد از جنگ هیچ تهدیدی برای ما نخواهد داشت.

گانتس در ادامه با طرح این ادعا که حماس حق وجود ندارد و ما رهبران آن را در هر کجا که باشند هدف قرار می‌دهیم، افزود: ما به مبارزه ادامه می‌دهیم و با هیچ معامله‌ای که شامل افراد ربوده نباشد موافق نیستیم.

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها