آخرین اخبار
۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
سنگ تمام امیر قلعه نویی برای یحیی گل محمدی و پرسپولیس
بازدید:۱۸۹۰۸
صد آنلاین| با وساطت بین امیر قلعه‌نویی بحران بین تیم‌های آبی و قرمز پایان می‌یابد و به نظر می‌رسد شرایط روحی و روانی دو تیم پیش از دربی به حالت گذشته برمی‌گردد.
کد خبر : ۵۱۸۸۵

به تازگی علاوه بر دعوای یحیی گل محمدی و جواد نکونام بازیکنان دو تیم هم علیه هم مصاحبه کردند! مصاحبه‌هایی که البته بچه گانه است و بار فنی ندارد و بیشتر شبیه کری‌های می‌ماند که باید در سکوها شاهد آن باشیم.

 

 


با پایان هفته دهم اردوی تیم ملی آغاز می‌شود و امیر قلعه‌نویی قصد دارد دقایقی برای ملی‌پوشان استقلال و پرسپولیس صحبت کند. بدون شک تاکید امیر قلعه‌نویی بر حفظ احترام دو تیم است. حتی اگر سرمربیان دو تیم وارد چالش شده باشند.

البته هم اکنون هم در بین بازیکنان دو تیم هستند بازیکنانی که دوست ندارند وارد این چالش شوند و یکدیگر را به خویشتن داری دعوت می‌کنند که یکی از آنها وحید امیری است.

اگر قرار باشد ملی‌پوشان استقلال و پرسپولیس با بحران روحی و روانی پیش آمده وارد اردوی تیم ملی شوند و کینه‌ها در دلشان باقی بماند تیم ملی هم متضرر خواهد شد. به همین خاطر امیر قلعه‌نویی قصد دارد برای بازیکنان هر دو تیم در این باره صحبت کند و از آنها بخواهد با کنار گذاشتن این دعوای بچه گانه تنها به فوتبال و بازی خوب در زمین فکر کنند. آشتی بین بازیکنان تیم استقلال و پرسپولیس در اردوی تیم ملی اولین هدف امیر قلعه‌نویی در اردوی جدید تیم ملی است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها