آخرین اخبار
۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۸
بازدید:۸۲۰
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت از دستگیری دومین ضارب مامور آتش‌نشانی خبرداد.
کد خبر : ۵۱۰۸۰

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در این خصوص اعلام کرد: در تاریخ دهم آبان ماه امسال ماموران از وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به جرح در محدوده "پارک جنگلی سرخه حصار" مطلع شدند که پس از حضور ماموران در محل مشخص شد یکی از پرسنل ایستگاه آتش‌نشانی مستقر در پارک توسط اراذل و اوباش مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است. این فرد بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

 

 


در تحقیقات اولیه مشخص شد سرنشینان یک دستگاه خودرو پس از ورود به محوطه ایستگاه آتش‌نشانی و در شرایطی که مامور ایستگاه قصد کمک رسانی به سه خانم جوان را داشته، با ضربه چاقو مامور ایستگاه آتش‌نشانی را مجروح کرده و به سرعت از محل متواری شده‌اند.

 

در تحقیقات از سه خانم جوان، آن‌ها در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که دو جوان در شرایطی غیر طبیعی قصد ایجاد مزاحمت برای آن‌ها را داشتد و به همین علت هر سه نفرشان به قصد کمک خواستن وارد محوطه ایستگاه آتش‌نشانی شدند که در ادامه مامور ایستگاه مورد حمله قرار گرفت.

 

 

هم‌زمان با شناسایی خودرو متهمان ماموران اطلاع پیدا کردند که اوباش در محدوده خیابان پیروزی با دو موتورسوار نیز درگیر و اقدام به نزاع کرده‌اند.

 

 

در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی مخفیگاه متهمان عوامل انتظامی موفق به دستگیری یکی از اراذل و اوباش شدند. متهم دستگیر شده در اعترافات اولیه صراحتا به مشارکت در هر دو فقره درگیری اعتراف کرد.

 

 

ساعاتی پس از دستگیری ضارب اول، دومین ضارب نیز که از سوی پلیس مورد شناسایی قرار گرفته بود، در مخفیگاهش بازداشت شد. این فرد نیز تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود اعتراف کرد.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها