آخرین اخبار
۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۹
بازدید:۲۲۸
صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان سمنان از دستگیری سه نفر اراذل و اوباش و ۳۲ نفر معتاد و خرده‌فروش مواد مخدر در نتیجه اجرای طرح فتح در این شهرستان خبر داد.
کد خبر : ۴۹۹۹۹

به گزارش صد آنلاین ، عباس عرب، فرمانده انتظامی شهرستان سمنان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان سمنان برابر تدابیر فرمانده انتظامی استان سمنان و در راستای پاسخ به درخواست‌های مردمی مبنی بر پاک‌سازی نقاط آلوده، برخورد با اراذل و اوباش، هنجارشکنان، سارقان، خرده‌فروشان مواد مخدر و ... اقدام به اجرای طرح فتح به مدت ۷۲ ساعت در این شهرستان کردند.

 

 

 

 


وی با اشاره به دستگیری ۳۲ معتاد و خرده‌فروش مواد مخدر در شهرستان سمنان، ادامه داد: همچنین از متهمان، مقادیری انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان بیان کرد: از یک واحد صنفی، چهار هزار و ۸۲۸ نخ سیگار، هفت بسته توتون، ۴۰۹ بسته به همراه چهار کیلوگرم تنباکو، ۴۴ بسته مایع پات سیگار الکترونیک و ۳۳ دستگاه پاد سیگار الکترونیکی کشف شد.

عرب با بیان اینکه ۳۲ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در طول مدت‌زمان اجرای طرح فتح توقیف شده است، اضافه کرد: یک دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در مدت ۷۲ ساعت اجرای طرح فتح، سه نفر از اراذل و اوباش، یک متهم متواری و ۶۴ نفر اتباع بیگانه غیرمجاز دستگیر شدند و اقدامات لازم در این رابطه صورت گرفت.

4461/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها