آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۸
بازدید:۱۷۳
صد آنلاین | به دلیل ارتباط دوستی که با دختر خانواده مالباخته داشتم، می‌دانستم در خانه موردنظر اموال باارزشی وجود دارد؛ با این اطلاعات، نقشه سرقت را با چند نفر از دوستانم طراحی کردم؛ در ابتدا با دختر شاکی در یکی از کافه‌های شمال تهران قرار ملاقات گذاشتم و ...
کد خبر : ۴۹۹۱۳
 

به گزارش صد آنلاین ، مرداد ماه امسال، زن جوانی به یکی از کلانتری‌های شمال تهران رفت و هنگامی که مقابل افسر نگهبان قرار گرفت، گفت: با دخترم برای خرید به بیرون رفته بودیم اما هنگامی که بازگشتیم متوجه شدیم اموال با ارزش خانه از جمله طلاجات، ساعت مچی، سکه طلا، ایرپاد و کارت هدیه به سرقت رفته است.

 

 

 


پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده از سوی مالباخته، رسیدگی به موضوع با دستور بازپرس دادسرا در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت که در تحقیقات میدانی مشخص شد، سارقان با استفاده از کلید وارد خانه شدند و می‌دانستند که شاکی در آن زمان حضور ندارد.

تیم پلیسی که در جریان تحقیقات متوجه دوربین‌های مداربسته شده بودند به بازبینی فیلم آن پرداخته که در ادامه مشخص شد، یکی از سارقان، دوست فرزند شاکی است! همین سرنخ باعث شد تا متهمان در یک قدمی بازداشت قرار بگیرند.

 

ماموران پلیس در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی پسر جوان را دستگیر کردند که متهم در جریان تحقیقات ماجرای سرقت را اینطور توضیح داد: به دلیل ارتباط دوستی که با دختر خانواده مالباخته داشتم، می‌دانستم در خانه موردنظر اموال باارزشی وجود دارد؛ با این اطلاعات، نقشه سرقت را با چند نفر از دوستانم طراحی کردم؛ در ابتدا با دختر  شاکی در یکی از کافه‌های شمال تهران قرار ملاقات گذاشتم و در یک لحظه مناسبی به قصد سرقت، کلید وی را به صورت مخفیانه برداشتم؛ پس از به دست آوردن کلید درب اصلی به همراه 4 نفر دیگر از دوستانم در زمان مناسب وارد خانه شدیم و پس از سرقت، پا به فرار گذاشتیم و اموال را به یک مالخر فروختیم.

ماموران پس از دریافت این اطلاعات مهم با دستور بازپرس پرونده متهمان دیگر را در عملیات‌های جداگانه دستگیر که آنها نیز در جریان تحقیقات با اظهار ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر سرقت با اجرای نقشه از پیش طراحی شده، اعتراف کردند.

 با دستور قضایی، متهمان برای تحقیقات بیشتر و روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار ماموران پلیس تهران قرار گرفتند.

 

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها