آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰
بازدید:۳۹۵
صد آنلاین | سرهنگ محمدزمان شالیکار اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با لباس نظامی با معرفی خود به عنوان مامور در حال دستگیری و اقدام به اخاذی از شهروندان است، شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر : ۴۹۹۰۸

به گزارش صد آنلاین ، فرمانده انتظامی بابل گفت: یک نفر که با استفاده از لباس نظامی و معرفی خود به عنوان مامور انتظامی قصد اخاذی از شهروندان را داشت، در این شهرستان دستگیر شد.

 

 


 سرهنگ محمدزمان شالیکار روز شنبه، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با لباس نظامی با معرفی خود به عنوان مامور در حال دستگیری و اقدام به اخاذی از شهروندان است، شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات گسترده پلیسی، طی یک عملیاتی غافلگیرانه متهم شناسایی و دستگیر و ضمن اعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

سرهنگ شالیکار از شهروندان درخواست کرد در مواجهه با اینگونه افراد فرصت طلب و درخواست های غیرقانونی و مشکوک آنها، موضوع را با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

این مقام مسوول افزود: شهروندان توجه داشته باشند، افرادی که خود را به عنوان مامور معرفی می کنند، کارت شناسایی یا حکم قضائی معتبر به آنان ارائه دهند.

 
 
 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها