آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰
بازدید:۴۹۸
صد آنلاین | رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک سارق به همراه ۲ خواهر عضو دو باند سرقت در تهران خبر داد و گفت: متهمان تاکنون به انجام ۸۵ فقره سرقت در نقاط مختلف شهر اعتراف کرده‌اند.
کد خبر : ۴۹۹۰۷

به گزارش صد آنلاین ،  رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک سارق به همراه ۲ خواهر عضو دو باند سرقت در تهران خبر داد و گفت: متهمان تاکنون به انجام ۸۵ فقره سرقت در نقاط مختلف شهر اعتراف کرده‌اند.

 

 

 

 


 سردار کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی روز شنبه اظهار کرد: با دریافت گزارش‌های چندین پرونده سرقت از منازل و پالایش تصاویر به دست آمده از صحنه‌های سرقت، یکی از سارقان حرفه‌ای که با همکاری همدستش به شیوه‌های مختلف از منازل مسکونی در سطح شهر تهران سرقت می‌کردند، شناسایی شد.  وی ادامه داد: بر اساس بررسی‌ها و اقدامات پلیسی متهم اصلی پرونده پس از ارتکاب سرقت اموال مسروقه را به فروش رسانده و وجوه دریافتی را به حساب دو خواهر خود واریز کرده است؛ تحقیقات کارآگاهان حاکی از آن بود که متهم اصلی پرونده با واریز وجوه اموال مسروقه به حساب خواهران خود، تعدادی ملک به نام خواهران خود خریده است. رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ تاکید کرد: با شناسایی آخرین مخفیگاه سارق حرفه‌ای، متهم به همراه دو خواهرش دستگیر و به مقر پلیس آگاهی تهران منتقل شدند. 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها