آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۳
بازدید:۲۰۶
صد آنلاین | فرمانده انتظامی بابل گفت: یک نفر که با استفاده از لباس نظامی و معرفی خود به عنوان مامور انتظامی قصد اخاذی از شهروندان را داشت، در این شهرستان دستگیر شد.
کد خبر : ۴۹۹۰۳

به گزارش صد آنلاین ، فرمانده انتظامی بابل گفت: یک نفر که با استفاده از لباس نظامی و معرفی خود به عنوان مامور انتظامی قصد اخاذی از شهروندان را داشت، در این شهرستان دستگیر شد.

 

 

 

 


 از روابط عمومی پلیس مازندران، سرهنگ محمدزمان شالیکار روز شنبه، اظهار داشت : در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با لباس نظامی با معرفی خود به عنوان مامور در حال دستگیری و اقدام به اخاذی از شهروندان است، شناسایی و دستگیر شد. وی ادامه داد: با انجام تحقیقات گسترده پلیسی، طی یک عملیاتی غافلگیرانه متهم شناسایی و دستگیر و ضمن اعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد. سرهنگ شالیکار از شهروندان درخواست کرد در مواجهه با اینگونه افراد فرصت طلب و درخواست های غیرقانونی و مشکوک آنها، موضوع را با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند. این مقام مسوول افزود : شهروندان توجه داشته باشند، افرادی که خود را به عنوان مامور معرفی می کنند، کارت شناسایی یا حکم قضائی معتبر به آنان ارائه دهند. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها