آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۰
بازدید:۱۰۷
صد آنلاین | پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروهایش اجازه برگزاری هیچ‌گونه تظاهراتی را در نزدیکی خانه «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر تل‌آویو در منطقه «قیصریه» نخواهند داد.
کد خبر : ۴۹۸۹۱

به گزارش صد آنلاین، پلیس رژیم صهیونیستی امروز، شنبه ۲۸ اکتبر در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که عصر امروز «اجازه تظاهرات درباره مسائل سیاسی یا امنیتی در طول جنگ را نمی‌دهد».

 

 

 

 


طبق گزارش شبکه خبری «روسیا الیوم» و به نقل از رسانه‌های عبری، پلیس تل‌آویو به اسرائیلی‌ها هشدار داده که در صورت شکل گیری تظاهرات، نیروهایش برای متفرق کردن چنین اقداماتی وارد عمل خواهند شد.

این تظاهرات در اعتراض به شکست‌های امنیتی و اطلاعاتی رژیم اشغالگر در پی آغاز عملیات «طوفان الاقصی» ایجاد شده اند؛ عملیاتی که توسط جنبش مقاومت اسلامی حماس در ۷ اکتبر آغاز و منجر به تلفات زیادی در بین شهرک‌نشینان اسرائیلی شد.

نتانیاهو  پیش‌تر در یک سخنرانی تلویزیونی، مسئولیت خود را در قبال «شکست‌های امنیتی» در مورد حمله حماس به سرزمین‌های اشغالی اعتراف کرده و مدعی شده بود که لازم است در این زمینه «پاسخ‌هایی» ارائه کند.

نتایج یک نظرسنجی که روز دوشنبه در سرزمین‌های اشغالی انجام شد نشان داد که ۶۶ درصد از اسرائیلی‌ها خواستار استعفای نتانیاهو از سمت خود پس از جنگ هستند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها