۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷
بازدید:۳۸۶
صد آنلاین | دادستان عمومی و انقلاب میناب در استان هرمزگان از کشف ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه در این شهرستان خبر داد.
کد خبر : ۴۹۸۵۴

به گزارش صد آنلاین ، ابراهیم طاهری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میناب از کشف ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در این شهرستان خبر داد و گفت: در ادامه روند مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، مأموران انتظامی ایست بازرسی شهید چغازردی در محور مواصلاتی بندرعباس-میناب از انتقال محموله بزرگ مواد مخدر صنعتی به وسیله یک دستگاه کامیون متعلق به قاچاقچیان باخبر شدند و عملیاتی را برای توقیف محموله مورد نظر طراحی و اجرا کردند.

 

 

 


دادستان عمومی و انقلاب میناب تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران انتظامی، کامیون مورد نظر را حین تردد شناسایی و پس از تعقیب و گریز، ضمن توقیف آن در بازرسی به عمل آمده، ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه را که به صورت کاملاً ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند.

ابراهیم طاهری همچنین خاطرنشان کرد: در جریان این عملیات، یک نفر دستگیر شده است که با صدور قرار تأمین کیفری بازداشت شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میناب تأکید کرد: خوشبختانه با اقدامات ویژه دستگاه قضایی و تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی، شهرستان میناب برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن شده که این دستاورد مهم در سایه تعامل خوب و تشریک مساعی تحقق یافته است.

 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها