۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰
پرسپولیس امتیازش را برمی گرداند؟ / یا از استقلال کسر امتیاز شود یا یک امتیاز ما برگردد
بازدید:۴۸۶
صد آنلاین | پرسپولیس در تلاش برای کسر امتیاز از استقلال است. بازیکنان خارجی پرسپولیس ادعا کردند: چند باشگاه مالیات بازیکنان خود را عهده‌دار شده‌اند.
کد خبر : ۴۹۸۱۷

باشگاه پرسپولیس برای اینکه بتواند مجوز بازی گیورگی گولسیانی را قبل از بازی با گل‌گهر بگیرد با او به توافق رسید که قراردادش را اصلاح کرده و مالیاتش را برعهده بگیرد.

 

 

اما در این میان این بازیکن و دیگر خارجی‌های پرسپولیس در مذاکرات‌شان با عوامل باشگاه پرسپولیس مدعی شده‌اند که با خیلی از بازیکنان خارجی شاغل در ایران ارتباط گرفته و پرسیده‌اند که آیا مالیات قراردادشان را خودشان به عهده گرفته‌اند یا باشگاه و تقریبا همه آنها گفته‌اند که باشگاه‌شان مالیات‌ها را برعهده گرفته است.

 

 

از این رو باشگاه پرسپولیس در این مورد هم به کمیته انضباطی معترض شده و مدعی شده که مسئولان مربوطه فقط قرارداد بازیکنان و مربیان خارجی سپاهان و پرسپولیس را دقیق مورد بررسی قرار داده‌اند که این دو باشگاه را به خاطر برعهده گرفتن مالیات بازیکن‌شان جریمه کرده‌اند. در واقع باشگاه پرسپولیس خواستار این شده که قرارداد بازیکنان و مربیان همه تیم‌های حاضر در لیگ برتر مورد بررسی دقیق قرار بگیرد و اگر قرار است جریمه‌ای در این مورد لحاظ شود شامل همه تیم‌ها شود.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها