۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
با اقتدار این شاه ماهی استقلال است / کسی به گرد پایش نمی رسد
بازدید:۷۴۸
صد آنلاین | با کسب ششمین پیروزی در فصل جدید لیگ برتر و ۱۸ امتیازی شدن استقلال حالا رکورد جواد نکونام از قبل هم بهتر شد.
کد خبر : ۴۹۸۰۴

تا پیش از برگزاری دیدار هفته هشتم و هفتمین دیدار استقلال در لیگ برتر فصل بیست و سوم، این تیم با کسب ۵ برد، یک شکست و ۱۵ امتیاز بهترین رکورد به لحاظ شروع فصل در امتیازگیری را از آن خود کرده بود.

 

 

حالا جواد نکونام با پیروزی ۱۰ نفره مقابل آلومینیوم اراک در استادیوم آزادی تیمش را ۱۸ امتیازی می‌بیند تا نسبت به بازی قبل و شرایط هفته‌های گذشته از نظر رکورد کسب امتیاز باز هم در شرایط بهتری قرار بگیرد.

اما حالا این تیم در آستانه برگزاری دیدار مقابل شمس آذر قزوین در هفته نهم لیگ برتر می‌تواند این رکورد خود را دست نیافتنی هم بکند.

 

 

کسب پیروزی احتمالی در بازی پنجشنبه یازدهم آبان در شهر قزوین و ۲۱ امتیازی شدن استقلال، رکورد جواد نکونام را باز هم نسبت بهبود خواهد بخشید تا از این نظر شرایط دشواری را پیش روی سرمربیان اینده این تیم قرار بدهد. نتایجی که تکرار آن بسیار دشوار به نظر می رسد.

 

 

یادآور می شود؛ استقلال در لیگ‌های پنجم، هشتم، دوازدهم و بیست و یکم توانست قهرمان لیگ برتر شود ولی هرگز چنین شروعی که نکونام در این فصل رقم زده را نداشت. آبی‌ها از ۷ بازی ابتدایی‌شان در لیگ پنجم، ۱۳ امتیاز گرفتند. این مجموع امتیازی در لیگ هشتم و در همین مدت زمان ۱۰ امتیاز بود. در لیگ‌های دوازدهم و بیست و دوم هم استقلال از ۷ بازی ابتدایی فصل ۱۲ و ۱۶ امتیاز کسب کرده بود. این یعنی استقلالِ نکونام حتی از بهترین استقلالِ تاریخ لیگ برتر یعنی تیم فرهاد مجیدی که بدون شکست، قهرمان شد هم استارت بهتری زده و ۲ امتیاز بیشتر در ۷ بازی ابتدایی گرفته است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها