آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۹
بازدید:۲۹۰
صد آنلاین | جانشین فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف 100 کیلو و 520 گرم تریاک در شهرستان درمیان با همکاری مرزبانی استان خبر داد.
کد خبر : ۴۹۸۰۰

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ سید مرتضی موسوی، جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ماموران انتظامی شهرستان درمیان با همکاری مرزبانی استان، اخباری مبنی  بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محور های فرعی این شهرستان دریافت کردند که تیم های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر برای بررسی موضوع اعزام شدند. 

 

 

 


وی افزود: ماموران هنگام رصد محور طبس مسینا شهرستان درمیان  موتورسیکلت قاچاقچان موادمخدر را شناسایی کردند که قاچاقچیان به محض مشاهده مأموران از محل متواری شده و هنگامی که عرصه را بر خود تنگ دیدند با رها کردن مواد  و با استفاده از پستی و بلندی های زمین  از دید ماموران مخفی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان این که عملیات پلیس برای دستگیری  متهمان ادامه دارد؛ تصریح کرد: مأموران در پاکسازی از محل تردد قاچاقچیان، ضمن توقیف یکدستگاه موتورسیکلت، مقدار ۱۰۰ کیلو و ۵۲۰ گرم تریاک کشف کردند. 

سرهنگ موسوی خاطرنشان کرد: پلیس در راستای برقراری نظم، امنیت و آرامش عمومی برای هموطنان عزیز در تمامی ساعات شبانه روز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها