آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۸
بازدید:۴۲۵
صد آنلاین | فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل قتل جوانی ۲۷ ساله به همراه همدستانش در کمتر از ۳ ساعت پس از وقوع جنایت در زابل خبر داد.
کد خبر : ۴۹۷۹۹

به گزارش صد آنلاین ، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل قتل جوانی ۲۷ ساله به همراه همدستانش در کمتر از ۳ ساعت پس از وقوع جنایت در زابل خبر داد.

 

 

 


 سردار دوستعلی جلیلیان، اظهار داشت: در پی اعلام وقوع یک فقره قتل مسلحانه جوانی 27 ساله در یکی از محلات روستایی شهرستان زابل و متواری شدن قاتل و همدستانش از محل وقوع جرم، دستگیری عامل یا عاملان احتمالی این جنایت به صورت ویژه در دستور کار، کاراگاهان پلیس قرار گرفت.  فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: با تحقیقات و بررسی انجام شده و اشراف اطلاعاتی کارآگاهان پلیس، مخفیگاه متهم که مردی 38 ساله بود شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه با یک قبضه سلاح شکاری که مقتول با آن به قتل رسیده بود در کمتر از سه ساعت دستگیر کردند. وی تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به بزه انتسابی با همدستی چهار نفر دیگر اعتراف و انگیزه قتل را اختلافات قبلی و انتقام‌جویی عنوان کرد که در یک عملیات دیگر هر چهار همدست متهم دستگیر شدند. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها