آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۵
رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

مقاومت فلسطین تمام نیروی خود را برای نبرد زمینی گذاشته است

بازدید:۲۳۷
صد آنلاین | سردار شریف گفت: نیرو‌های مقاومت حتی به تعداد انگشتان دست نیز شهید رزمنده نداده‌اند یعنی جریان مقاومت تمام نیروی خود را در نبرد زمینی گذاشته است.
کد خبر : ۴۹۷۷۵

 

به گزارش صد آنلاین ، سردار رمضان شریف، رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نشست خبری گفت: حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی با تدابیر ویژه خود از قبل از پیروزی انقلاب مساله فلسطین را بیان کردند. امروز شاهدیم که منطق درست جمهوری اسلامی ایران به همه جهان ثابت شده است. 

 

 

 

 


وی ادامه داد: شاید بسیاری به وحشی‌گری و کودک‌کشی اسرائیل شک داشتند، اما امروز ثابت شده که منطق جمهوری اسلامی ایران منطق درستی است و این رژیم کودک‌کش باید از منطقه خارج شود وگرنه ما همواره شاهد این وحشی‌گری‌ها هستیم. 

سردار شریف اظهار کرد: در گذشته جمعیت فلسطین هفتصد هزار نفر و مجموع یهودیان ۶۵ هزار نفر بود در حالی که به مرور به بهانه‌های مختلف مسلمانان را از خانه و کاشانه خود بیرون کردند. 
سردار شریف بیان کرد: کسانی که در فلسطین اشغالی هستند، شهروند نیستند بلکه همه نیرو‌های ذخیره رژیم صهیونیستی هستند، چون اسرائیل یک پادگان بزرگ است و تعداد زیادی شهرک دارد که اعضای شهرک در آن ساکن هستند. 


وی تصریح کرد: چندین سال قبل مقام معظم رهبری فرمودند که مساله فلسطین باید با یک همه‌پرسی حل شود و شهرک نشینانی که به زور آمدند باید از فلسطین خارج شوند. همه راه‌هایی که در این هفتاد سال شکست خورده است، زیرا صهیونیست‌ها به دنبال تصرف جغرافیای کل آن منطقه هستند. 

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: در اندیشه رژیم صهبونیستی غصب نیل تا فرات وجود دارد البته تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب امروز معادلات را صد در صد تغییر داده است و مردم فلسطین آگاه هستند و همه راه‌ها را امتحان کردند.

سردار شریف اظهار کرد: امروز موازنه قدرت در جهان تغییر کرده است و عملیات طوفان الاقصی فصل جدیدی را در منطقه ایجاد کرده است، سیستم اطلاعاتی و ارتش رژیم صهیوتیستی دو نکته‌ای بود که همواره بر آن تاکید می‌شد که در این عمایات هردوی آن‌ها از بین رفت. 

سخنگوی سپاه پاسداران تصریح کرد: اینکه شاهدیم صهیونیست‌ها دیوانه‌وار غزه را بمباران می‌کنند به این دلیل است که عاجز شدند و نیرو‌های مقاومت حتی به تعداد انگشتان دست نیز شهید رزمنده نداده‌اند یعنی جریان مقاومت تمام نیروی خود را در نبرد زمینی گذاشته است. 

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: آن‌ها که عملیات را انجام دادند بیشتر از همه به وحشی‌گری رژیم صهیوتیستی آگاه بودند و می‌دانستند چه اتفاقی رخ خواهد داد. وقتی رزمندگان فلسطینی راه انهدام تجهیزات را پیدا کردند در اصل روحیه ارتش این رژیم را شکسته است.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها