آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
بازدید:۱۰۸
صد آنلاین | یک تحلیلگر صهیونیستی فاش کرد که ارتش اسرائیل از دو سال پیش طرح ویژه‌ای را برای اشغال مجدد نوار غزه کلید زده بود که با ابتکار عمل نیروهای مقاومت شکست خورد.
کد خبر : ۴۹۷۶۰
 

به گزارش  صد آنلاین ، یوسی یهوشواع  تحلیلگر نظامی روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در گزارشی نوشت که اسرائیل از دو سال پیش تاکنون به دنبال برنامه‌ریزی برای اشغال نوار غزه بود، اما حماس، اسرائیل را غافلگیر کرد و ضربات سختی به ارتش آن وارد کرد.

 

 

 

 


یهوشواع در این گزارش تاکید می‌کند که ارتش اسرائیل از دو سال پیش با مشارکت یگان‌های نظامی خود آموزش‌های گسترده‌ای برای طرح اشغال غزه در یک پادگان ویژه در مرکز نظامی تسیئیلیم دنبال می کرد و یگان‌هایی که این آموزش‌ها را دنبال می‌کردند، از نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی بودند که با دقت انتخاب شده بودند.

 

گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش حماس شنبه 15 مهرماه حمله گسترده‌ای را با عنوان طوفان الاقصی ضد مواضع و اهداف نظامی و شهرک‌های صهیونیست‌نشین در اطراف غزه انجام داد که در نتیجه این حمله پیش‌دستانه و انتقام‌جویانه نسبت به جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس بالغ بر 1600 صهیونیست به هلاکت رسیده و بیش از 3500 نفر زخمی شدند و بالغ بر 250 صهیونیست نیز به اسارت نیروهای مقاومت در آمدند.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها