آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱
بازدید:۳۱۹۵
صد آنلاین | سخنگوی وزارت دفاع آمریکا همزمان با ارسال ادوات نظامی به غرب آسیا می‌گوید واشنگتن بدنبال گسترده شدن درگیری در منطقه و تنش با ایران نیست.
کد خبر : ۴۹۷۵۳

 

به گزارش صد آنلاین ، پت رایدر، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون)، در سخنانی ادعا کرد که نظامیان این کشور بخشی از هیچ تهاجم زمینی انجام شده توسط رژیم صهیونیستی نیستند.

 

 

 

 


براساس گزارش الجزیره، او در ادامه افزود: تمرکز ما بر همکاری با شرکای اسرائیلی برای حمایت از ظرفیت دفاعی خود بوده است.

سخنگوی پنتاگون درباره حمله به پایگاه‌های نظامی آمریکا در کشورهای منطقه گفت: ما هر کاری که لازم باشد برای حفاظت از نیروهایمان انجام خواهیم داد و در زمان و مکان انتخابی خود پاسخ خواهیم داد.

 این مقام آمریکایی بدون اشاره به ارسال تسلیحات نظامی آمریکا به غرب آسیا ادعا کرد واشنگتن نمی‌خواهد درگیری در منطقه گسترش یابد، بنابراین آمریکا می‌خواهد پیام بازدارندگی ارسال کند.

او در پایان نیز گفت: ما علاقه‌ای به درگیری با ایران نداریم. ارسال توانایی‌های نظامی ما برای نشان دادن آمادگی ما و جلوگیری از هر طرفی که درگیری را در منطقه تشدید می‌کند، انجام می‌شود.

این درحالی است پیش از این آمریکا چندین جنگنده و ناو هواپیمابر به منطقه اعزام کرده است. در همین راستا مقامات کشورمان نیز توصیه کردند مقامات واشنگتن جلوی وحشی‌گری رژیم صهیونیستی را بگیرند زیرا با ادامه جنایات این رژیم در غزه ابعاد درگیری گسترده‌تر می‌شود و گروه‌های مقاومت در دیگر کشورهای منطقه نیز ساکت نخواهند ماند.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها