آخرین اخبار
۰۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۳
بازدید:۸۶۵
دومین مصدوم حادثه درگیری و گروگان‌گیری روز گذشته شیراز به علت شدت جراحات وارده فوت شد.
کد خبر : ۴۹۶۳۰

حوالی ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز پنج‌شنبه، ۴ مهرماه یک‌ دستگاه پژو ۴۰۵ با سه نفر سرنشین مرد که یک نفر از آن ها مسلح به سلاح کمری بوده است در بلوار چمران مقابل ساختمان دادسرای ناحیه ۲ به سمت ۲ نفر مذکر شلیک می‌کند و ضمن گروگان گرفتن یک خانم متواری می‌شوند.

 

 


در بررسی صورت گرفته یکی از مجروحان حادثه متاسفانه به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرده و دیگر مصدوم به بیمارستان انتقال داده می‌شود.

شناسایی و دستگیری گروگان گیر قاتل مسلح و همدستانش و همچنین علت و انگیزه حادثه در دست بررسی و اقدام ویژه پلیس فارس بوده و اخبار تکمیلی متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دومین مصدوم حادثه گروگان‌گیری شیراز فوت شد

سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی فارس با اشاره به حادثه درگیری و گروگان‌گیری ظهر دیروز، ۴ آبان‌ماه که در بلوار چمران رخ داد، گفت: در این حادثه دو نفر مجروح شدند که یک نفر همان دیروز فوت شد و نفر دیگر هم در یکی از بیمارستان‌های شیراز بستری بود اما امروز به دلیل شدت جراحات وارده و علی‌رغم تلاش تیم پزشکی فوت شد.

وی با اشاره به گروگان گرفتن یک نفر در حادثه مذکور، گفت: روز گذشته با اقدامات عملیاتی پلیس، گروگان‌گیران که عرصه را بر خود تنگ دیده بودند، بانویی که گروگان گرفته بودند، را آزاد کردند.

رئیس پلیس فارس در پایان اظهار کرد: تلاش‌های پلیس و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی برای شناسایی و دستگیری متهمان و قاتلان این حادثه همچنان ادامه دارد و در صورت دستگیری اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/21111AQ

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها