آخرین اخبار
۰۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷
بازدید:۲۷۷
صد آنلاین | بیست و یکمین روز از عملیات طوفان الاقصی بامداد امروز جمعه در حالی آغاز شد که رژیم اسرائیل همزمان با تداوم بمباران مناطق مختلف در غزه، سومین تلاش خود را برای نفوذ به غزه، این بار از سمت شرق این منطقه داشت که ناکام ماند.
کد خبر : ۴۹۶۰۴

به گزارش صد آنلاین ، بیست و یکمین روز از عملیات طوفان الاقصی بامداد امروز جمعه در حالی آغاز شد که رژیم اسرائیل همزمان با تداوم بمباران مناطق مختلف در غزه، سومین تلاش خود را برای نفوذ به غزه، این بار از سمت شرق این منطقه داشت که ناکام ماند و خبرها حکایت از آن دارد که برخی از عناصر ارتش اسرائیل در کمین مقاومت افتاده‌اند.

 

 

 

 


 مخاطبان گرامی مهترین تحولات بامداد جمعه (21‌مین روز حملات هوایی صهیونیست‌) را در این خبر دنبال کنید: 

جهاد اسلامی: تشکیک آمریکا در شمار شهدای غزه، انکار وقیحانه است

جنبش جهاد اسلامی فلسطین به اظهارات رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه در شمار شهدای اعلام شده تردید دارد، گفت که «این تردید انکار وقیحانه حجم هولوکاستی است که مردم فلسطین در معرض آن قرار گرفته‌اند.»

خانواده های اسرای صهیونیست دست به دامن دولت مصر شدند

خانواده‌های صدها نفر از اسرای صهیونیست دربند گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه، پس از ناامیدی از عملکرد فاجعه بار 20 روز گذشته کابینه نتانیاهو در آزادی فرزندانشان، عصر دیروز پنج شنبه با تجمع در برابر سفارت مصر در تل‌آویو، خواستار میانجیگری قاهره در پرونده تبادل اسرای فلسطینی و صهیونیست و بازگشت فرزندانشان به نزد خانواده‌هایشان شدند.

حملات شدید توپخانه‌ای و هوایی به شرق غزه/ صهیونیست‌ها ناکام ماندند

رسانه های فلسطین  بامداد امروز جمعه از تشدید حملات هوایی و توپخانه‌ای به شرق نوار غزه خبر می‌دهند. بنا به گزارش‌های منتشر شده، صهیونیست‌ها بر فراز این منطقه تعداد زیادی منور زده اند.

کانال صابرین نیوز به نقل از منابعی گزارش داد که نیروی ویژه‌ای از ارتش اسرائیل قصد ورود به غزه از منطقه المغازی، البریج و بیت‌حانون را داشت که بعد از افتادن در کمین دقیق مقاومت، مجبور به عقب نشینی شده است.

کانال 13 تلویزیون رژیم اسرائیل گزارش داد که ارتش این رژیم در حال انجام یک مانور زمینی خطرناک برای جمع آوری اطلاعات اطلاعاتی و پیشروی زمینی محدود در  مناطق مرزی غزه است.

گزارش‌های تأیید نشده از به اسارت درآمدن عناصر ارتش متجاوز اسرائیل

برخی منابع گزارش می‌دهند که ارتش رژیم اسرائیل ساعتی پیش با آتش‌بار شدید و پشتیبانی هوایی تلاش کرد که از سمت شرق وارد نوار غزه شود و در کمین‌ نیروهای مقاومت افتاد و هم‌اکنون بالگردها برای نجات عناصری که زمین گیر شده‌اند، به منطقه اعزام شده است.

هنوز گروه‌های مقاومت در این باره خبری منتشر نکرده‌اند ولی خبر تلاش ارتش رژیم برای نفوذ این بار از شرق نوار غزه صحت دارد.

ارتش رژیم اسرائیل یک گردان را پس از آغاز عملیات مقاومت از دست داده است

افسر ارشد ارتش رژیم اسرائیل در گفت‌وگو با کانال تلویزیونی 12 این رژیم گفت که اکثر نیروهای گردان 13 که برای حمایت از شهرک‌نشینان ساکن شهرک‌های مجاور غزه بعد از عملیات طوفان الاقصی اعزام شده بودند، کشته شده یا مفقود شده‌اند.

 این افسر اعتراف کرد که گردان مذکور برای حمله رزمندگان مقاومت غزه آماده نبود. هر گردان معمولا بین 500 الی 800 نیرو دارد.

اوکراینی‌های پناهنده به فلسطین اشغالی: به خانه برمی‌گردیم

531 شهروند اوکراینی که با حمله روسیه به اوکراین، به تل‌آویو رفته بودند، اخیرا از فلسطین اشغالی به کشورشان برگشته‌اند.

آن‌ها گفته‌اند که دیگر فلسطین اشغالی امن نیست و ماندن در اوکراین بهتر از سرزمین‌های اشغالی است.اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها