آخرین اخبار
۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۸
بازدید:۹۳۲
پس از انتشار به روز رسانی جدید watchOS 10.1 اکنون کاربران ساعت هوشمند اپل می‌توانند با دابل تپ برای پاسخ دادن به تماس‌ها استفاده کنند
کد خبر : ۴۹۵۲۲

استفاده از به روز رسانی جدید واچ او اس اکنون کاربران اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ به قابلیت هیجان انگیز دابل تپ مجهز شدند. همزمان با انتشار  iOS 17.1 سیستم عامل watchOS 10.1 نیز در دسترس کاربران قرار گرفت. به روز رسانی برخی از باگ‌ها نیز برطرف شده است.

همچنین کاربران اکنون امکان دانلود این به روز رسانی را از طریق اپلیکیشن اپل واچ خواهند داشت. مربوط به روز رسانی واچ او اس می‌توان به فعال سازی قابلیت نیم دراب NameDrop اشاره کرد. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا استفاده از نزدیک‌ترین اپل واچ اطلاعات و تماس خود را به آیفون یا اپل واچ دیگر منتقل کنند. در دیگر به روز رسانی جدید همان دابل تپ است که اکنون به ساعت‌های هوشمند اپل اضافه شده است. از این قابلیت کاربران تنها از طریق دوبار چسباندن انگشت اشاره و ۶۰ به پاسخ دادن تماس بپردازند. این قابلیت اکنون تنها در دسترس کاربران اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ قرار گرفته است. ویژگی‌های اضافه شده در به روز رسانی جدید watchOS 10.1 می‌تواند برای کاربران این ساعت‌های هوشمند بسیار هیجان انگیز باشد.

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها