آخرین اخبار
۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۷
بازدید:۶۹۱
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه درباره ماجرای قصور پزشکی و کمای دختر ۱۰ ساله در یکی از بیمارستان‌های خصوصی کرمانشاه توضیح داد.
کد خبر : ۴۹۵۰۰

 حمیدرضا کریمی اظهار داشت: حدود یک ماه پیش دختربچه‌ای ۱۰ ساله‌ جهت عمل جراحی انحراف چشم به همراه والدین خود به یکی از بیمارستان‌های خصوصی کرمانشاه مراجعه می‌کند.

 

 


وی افزود: پس از تشکیل پرونده و انجام فرآیندهای اداری عصر روز بعد از مراجعه، بیمار ۱۰ ساله به اتاق عمل می‌رود و در اواخر عمل جراحی بنا به اظهارات پزشک معالج و بیهوشی، بیمار ناگهان دچار کاهش ضربان قلب شده که بلافاصله اقدامات اولیه برای احیای او صورت می‌گیرد، اما دچار ایست قلبی شده که با انجام اقدامات احیای مجدد ضربان قلب و تنفس بیمار باز می‌گردد، ولی به کما می‌رود. 

دادستان کرمانشاه عنوان کرد: با انتقال بیمار به بخش مراقبت‌های ویژه، پدر و مادرش هم در محل حیاط بیمارستان مستقر شده و کماکان پیگیر وضعیت فرزندشان می‌شوند. 

 

 

وی گفت: پس از گذشت حدود ۲۰ روز پدر بیمار در حیاط بیمارستان دچار ایست قلبی شده و متأسفانه جان خود را از دست می‌دهد. 

کریمی گفت: با وجود اینکه هنوز از سوی این خانواده شکایتی مطرح نشده، پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و بررسی قصور پزشکی احتمالی در دست اقدام است که به محض مشخص شدن موضوع اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام/23111ش

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها