آخرین اخبار
۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹
بازدید:۲۶۳
صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان کاشان جزئیات دستاوردهای طرح امنیت محله‌محور کاشان در محدوده کلانتری ۱۲ را تشریح کرد.
کد خبر : ۴۹۴۷۷
 

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ ایرج کاکاوند  در  کاشان ‌ضمن اشاره به اجرای طرح امنیت محله‌محور در کاشان اظهار داشت: این طرح با هدف پاکسازی نقاط آلوده، دستگیری سارقان و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر در حوزه کلانتری12 شهر کاشان به اجرا گذاشته شد.

 

 

 


وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان کاشان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی موفق به شناسایی و دستگیری 38 نفر مجرم شامل  15 نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی، سه نفر خرده فروش، 20 نفر به اتهام مزاحمت برای نوامیس شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف 10 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه و استرداد آن‌ها به مال باختگان و  توقیف شش دستگاه خودرو و 10 دستگاه موتورسیکلت متخلف خبر داد و گفت: متهمان دستگیر شده در این طرح پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ کاکاوند مهمترین هدف اجرای این گونه طرح‌ها را افزایش نظم و آرامش و جلب رضایتمندی مردم عنوان کرد و گفت: در راستای اجرای طرح امنیت محله‌محور در کاشان محدوده کلانتری 12ولیعصر کاشان مقدار 86 گرم انواع مواد مخدر نیز کشف شد.

 

وی با بیان اینکه امنیت خط قرمز پلیس است، تصریح کرد: پلیس در راستای تامین امنیت تمام توان خود را به کار گرفته است و در این زمینه با احدی مماشات ندارد چراکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها