۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹
بازدید:۳۰۱
صد آنلاین | فرمانده انتظامی مشهد گفت: با تلاش و پیگیری پلیس آگاهی یک باند ۸ نفره سرقت دستگیر و ۷۰ فقره سرقت از باغ ویلاها و مزارع غرب مشهد کشف شد.
کد خبر : ۴۹۴۶۰
 

به گزارش صد آنلاین ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد نگهبان، اظهار داشت: در پی گزارش سرقت‌های سریالی از باغ ویلاها و مزارع روستاهای غرب شهر مشهد پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

 

 


وی افزود: در بررسی یکی از سرقت‌ها مشخص شد سارقان شبانه با تخریب تاسیسات انتقال برق و سرقت کابل‌های برق یک چاه موتور 3 میلیارد خسارت به مالک یک مزرعه وارد کرده‌اند.

نگهبان تصریح کرد: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان با توجه به اینکه هیچ سرنخی از خود در سرقت‌ها بجا نگذاشته بودند به کندی پیش می‌رفت تا اینکه یکی از تیم‌های انتظامی هنگام گشت‌زنی شبانه در محدوده روستای چهچهه متهمان را در حال سرقت کابل برق یک باغ ویلا مشاهده و در اقدامی غافلگیرانه قبل از فرار از محل دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به کشف یک موتور برق و مقادیری کابل برق از خودرو متهمان گفت: سه متهم این پرونده پس از انتقال به پایگاه شمال پلیس آگاهی در چندین مرحله بازجویی‌های فنی کارآگاهان به 70 فقره سرقت از مزارع و باغ ویلاهای محدوده روستاهای چهچهه، کورده، زاک و ماریان، گوارشک، خراسانک، چهار فصل، ساغروان و شیرحصار و فروش اموال مسروقه به 5 مالخر در محدوده بولوار توس، شاهنامه و ساغروان اعتراف کردند. 

نگهبان عنوان کرد: در ادامه این عملیات با هماهنگی مقام قضایی افراد مالخر دستگیر و در بازرسی از انبار ضایعاتی تعداد زیادی لوازم مسروقه شامل بیش از 1000 متر کابل برق، لوله آب و آهن‌آلات، 3 دستگاه آبگرمکن، 3 دستگاه بخاری برق، 5 دستگاه پنکه  و تعداد زیادی درب و پنجره آهنی و آلومینیومی مسروقه کشف شد.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها