آخرین اخبار
۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵
بازدید:۲۲۶
صد آنلاین | کارآگاهان راهی خانه موردنظر شدند و با انجام تحقیقات میدانی پی بردند، سارق هنگامی که هیچکس داخل خانه نبوده با کلید وارد شده و طلاجات، ۳ عدد لپ تاپ، ۶۰۰ یورو، دسته چک، مدارک شناسایی همسر صاحبخانه را به ارزش بیش از ۷ میلیارد تومان به سرقت برده است.
کد خبر : ۴۹۴۴۸
 

به گزارش صد آنلاین ، با وقوع یک فقره سرقت از خانه‌ای در شمال تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان  پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

 


 

 کارآگاهان  در نخستین گام راهی خانه موردنظر شدند و با انجام تحقیقات میدانی پی بردند، سارق هنگامی که هیچکس داخل خانه نبوده با کلید وارد شده و   طلاجات، 3 عدد لپ تاپ،  600 یورو، دسته چک، مدارک شناسایی همسر صاحبخانه را  به ارزش بیش از 7 میلیارد تومان به سرقت رفته برده است.

 ماموران در گام بعدی با تحقیقات محلی متوجه شدند همسایه‌ها، صاحبخانه را حوالی ظهر هنگامی که قرار بوده سرکار باشد، در ساختمان دیده‌اند که قصد داشته به صورت پنهانی وارد خانه خود شود.

ماموران  در ادامه با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، متوجه شدند مقدار زیادی پول از یک طلافروشی به حساب مرد جوان آمده و همسر وی از واریز این پول اطلاعی ندارد که همین موضوع شک کارآگاهان را برانگیخت.

 کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی، تنها متهم پرونده را دستگیر و برای تحقیقات ابتدایی به پلیس آگاهی  منتقل کردند.

 متهم پس از انتقال به  پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی ابتدا منکر جرم خود بود و اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورد اما پس از مشاهده شواهد و مدارک موجود به سرقت اموال همسرش به دلیل انتقام‌گیری از وی و خانواده‌اش اعتراف و عنوان کرد به دلیل اینکه قصد داشتند طلاق بگیرند این اعمال مجرمانه را انجام داده است.

گفتگو با متهم 

ـ چند سال است که ازدواج کردی؟ 

ـ  5 سالی می‌شود که متاهل شدم.

ـ با همسرت سر چه موضوعی اختلاف داشتی؟

ـ دخالت‌های زیاد مادرزنم باعث شده بود تا با همسرم اختلاف پیدا کنم.

ـ چرا مادرزنت در زندگی شما دخالت می‌کرد؟ 

ـ نمی‌دانم اما او سر هر موضوعی در زندگی ما دخالت می‌کرد و باعث می‌شد تا همسرم به من شک کند.

ـ چه شد که نقشه سرقت را کشیدی؟ 

ـ وقتی همسرم درخواست طلاق داد نقشه‌ سرقت را طراحی کردم تا با اجرای آن انتقام بگیرم.

ـ نقشه سرقت را چگونه اجرا کردی؟ 

ـ می‌دانستم همسرم صبح‌ها برای ورزش به بوستان محل می‌رود به همین خاطر ابتدا طلا ها و ... را سرقت و سپس با صحنه سازی تلاش کردم تا پلیس را گمراه کنم اما موفق نشدم.

با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها