آخرین اخبار
۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۸
بازدید:۲۰۷
صد آنلاین | منابع خبری امروز گزارش دادند که مقاومت فلسطین یک بالگرد رژیم اسرائیل را سرنگون کرد؛ باشگاه اسرای فلسطین همچنین از بازداشت گسترده در کرانه باختری خبر داد.
کد خبر : ۴۹۴۳۷
 

به گزارش صد آنلاین ، رسانه‌های فلسطینی امروز پنجشنبه گزارش دادند که مقاومت یک فروند بالگرد ارتش اشغالگر  رژیم صهیونیستی را در شرق اردوگاه «البریج» واقع در مرکز نوار غزه  با پدافند هوایی سرنگون کرد.

 

 

 


بر اساس گزارش‌های منتشر شده، ارتش رژیم صهیونیستی مناطق شرقی اردوگاه «البریج» واقع در نوار غزه را هدف حملات سنگین توپخانه‌ای خود قرار داده است.

با گذشت 20 روز از عملیات طوفان الاقصی، حملات صهیونیست‌ها به غزه بی وقفه ادامه قرار دارد و آژانس آنروا وابسته به سازمان ملل هشدار داد که اگر اجازه ورود فوری سوخت به غزه داده نشود، این آژانس مجبور خواهد بود از امشب تمامی عملیات‌ها و ارائه خدمات به فلسطینیان را متوقف کند.

 منابع خبری اعلام کردند که در بمباران یک منزل مسکونی به دست رژیم اسرائیل در خان یونس واقع در جنوب نوار غزه 17  نفر شهید و 15 نفر مجروح شدند. 9 شهید این بمباران کودک بوده‌اند.

 مقامات وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کردند تا کنون 1600 گزارش مفقودی دریافت کرده‌ایم که از این گزارش‌ها 900 مورد مربوط به کودکانی است که زیر آوار مانده‌اند.

صهیونیست‌ها در راستای سانسور و بایکوت خبری حتی به خبرنگاران و اعضای خانواده آنها هم رحم نمی‌کنند که جدیدترین آن بمباران منزل «وائل الدحدوح» خبرنگار شبکه الجزیره قطر بود که در جریان آن تعدادی از اعضای خانواده او از جمله همسر، پسر و دخترش به شهادت رسیدند.

بازداشت گسترده در کرانه باختری

باشگاه اسرای فلسطینی امروز همچنین اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی طی ساعات گذشته 85 فلسطینی را در کرانه باختری و قدس بازداشت کردند.

درگیری‌های شدید با صهیونیست‌ها در طوباس

منابع فلسطینی از درگیری شدید بین رزمندگان فلسطینی با نظامیان صهیونیست در منطقه طوباس واقع در شمال کرانه باختری خبر دادند.

هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در درگیری‌های امروز در طوباس 5 فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها زخمی شدند.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها