آخرین اخبار
۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
این ستاره یحیی و پرسپولیس بمب نقل و انتقالات است
بازدید:۸۰۰
صد آنلاین | سعید صادقی برای دومین‌بار در فصل جاری توانست نقش اصلی برد سرخ‌پوشان پایتخت باشد.
کد خبر : ۴۹۳۹۵

نقل‌وانتقالات تابستانه در فصل گذشته در شرایطی دنبال شد که ویژه‌ترین چهره بازار، سعید صادقی بود؛ ستاره‌ای که در گل‌گهر عملکرد خیره‌کننده‌ای را از خود به جای گذاشت و توانست رکورد بیشترین پاس گل در تاریخ لیگ برتر را جا به جا کند. صادقی در دوراهی رفتن به استقلال و پرسپولیس قرار داشت و در شرایطی‌که خبرهای پرشماری پیرامون این وینگر باتجربه مطرح بود، سرانجام او تصمیم گرفت تا به پرسپولیس برود تا بعد از تجربه همکاری با یحیی گل‌محمدی در شهرخودرو خراسان، بار دیگر با او همکار شود.

 

 

صادقی در روزهای ابتدایی حضورش در پرسپولیس، شروع خوبی در این تیم نداشت اما رفته‌رفته توانست نقش کلیدی در مسیر قهرمانی سرخ‌پوشان پایتخت در لیگ برتر و جام حذفی ایفا کند و نگاهی به آمار و ارقام او در فصل گذشته نشان می‌دهد که سعید صادقی توانست در اولین فصل حضور در پرسپولیس، ۶ گل برای سرخ‌پوشان پایتخت بزند و ۳ پاس گل هم در کارنامه او به چشم می‌خورد که جمعاً تاثیرگذاری روی ۹ گل، آمار قابل‌قبولی برای وینگر سرخ‌ها محسوب می‌شود تا او به یکی از خریدهای موفق پرسپولیس در بازار نقل‌وانتقالات تابستانه در فصل گذشته تبدیل شود.

 

 

یحیی گل‌محمدی که نشان داده علاقه ویژه‌ای به سبک بازی سعید صادقی دارد، با شروع لیگ بیست‌وسوم هم او را در ترکیب اصلی تیمش قرار داد و نگاهی به مسابقات انجام شده سرخ‌پوشان پایتخت در فصل جدید رقابت‌های باشگاهی (در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا) نشان می‌دهد که سعید صادقی در هر ۹ دیدار سرخ‌ها در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفته و توانسته عملکرد قابل‌قبولی را از خود به جای بگذارد؛ جالب آنکه صادقی در این ۹ دیدار، در ۲ مسابقه نقش اصلی را در برد پرسپولیس ایفا کرده است.

 

 

سعید صادقی، متخصص زدن گل‌های پیروزی‌بخش در پرسپولیس

وینگر ۲۹ ساله سرخ‌پوشان پایتخت بعد از ناکامی در گلزنی و گل‌سازی در هفته نخست لیگ برتر، زننده گل پیروزی‌بخش تیمش در تبریز بود؛ آن‌هم در شرایطی‌که پرسپولیس در تبریز، نمایش خوبی در مقابل تراکتور داشت اما شاگردان یحیی گل‌محمدی تنها یک‌بار موفق به گلزنی شدند که تک گل آن‌ها را، سعید صادقی با تیزهوشی خود به‌ثمر رساند. در هفته‌های گذشته صادقی عملکرد پرنوسانی در ترکیب سرخ‌ها داشت و به نظر می‌رسید که او نیمکت‌نشین نخواهد شد اما ستاره پرسپولیس توانست شرایط را به سود تیم خود تغییر کند.

 

 

صادقی شب گذشته در جریان برتری ۲ گله تیمش مقابل استقلال تاجیکستان، نقش اصلی را ایفا کرد و توانست هر ۲ گل سرخ‌پوشان پایتخت را به‌ثمر برساند. گل اول او روی یک شوت از پشت محوطه به‌ثمر رسید که البته در میانه راه به مدافع استقلال تاجیکستان هم برخورد کرد اما گل به نام سعید صادقی به‌ثبت رسید. بعد از این‌که او در نیمه نخست توانست دروازه حریف تاجیکستانی را باز کند، در نیمه دوم هم در قامت گلزن در ترکیب سرخ‌ها درخشید و روی پاس شهاب زاهدی توانست گل بزند. پیش از درخشش برابر استقلال تاجیکستان، سعید صادقی گلزنی به تیم‌های هوادار تهران، ملوان بندرانزلی، مس کرمان، گل‌گهر سیرجان و نساجی مازندران را در پیراهن پرسپولیس تجربه کرده بود و حالا این تیم تاجیکستانی، ششمین تیمی است که صادقی با پیراهن پرسپولیس به آن گل زده است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها