آخرین اخبار
۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۵
بازدید:۱۱۵۰
صد آنلاین |‌ با توجه به آموزش داوران ایرانی در زمینه کمک داور ویدئویی این خبر در فضای مجازی پیچیده است که مصاف استقلال با آلومینیوم اراک در استادیوم آزادی با حضور کمک داور ویدئویی برگزار می شود.
کد خبر : ۴۹۳۷۵

به تازگی استادیوم آزادی و استادیوم نقش جهان با مساعدت کنفدراسیون فوتبال آسیا به کمک داور ویدئویی مجهز شده است و آخرین دیدار در استادیوم آزادی که بین تیم های پرسپولیس و استقلال تاجیکستان بود با حضور کمک داور ویدئویی برگزار شد. از آنجایی که ۶ داور ایرانی به تازگی کلاس های آموزشی در این زمینه را در عربستان به پایان برده اند، خبری در فضای مجازی پیچیده که برای اولین بار دیدار استقلال در برابر آلومینیوم اراک با حضور کمک داور ویدئویی برگزار می شود.

 

 

جستجوی ما از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران به این نتیجه منجر شد که فدراسیون فوتبال می تواند استارت کمک داور ویدئویی در لیگ برتر ایران با ۲ئورزشگاه استارت بزند اما هنوز این مجوز از سوی فیفا برای فدراسیون فوتبال ایران صادر نشده  است.

 

 

هدایت الله ممبینی پیش از این خبر داده بود به زودی ۶ استادیوم از استادیوم هایی که میزبان بازی های لیگ برتر است مجهز به تجهیزات حضور کمک داور ویدئویی برگزار می شود. هم چنین کمیته داوران در اعلام اسامی داوران دیدارهای هفته پیش رو نامی از کمک داور ویدئویی برای بازی استقلال – آلومینیوم اراک نبرده بود.  

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها