آخرین اخبار
۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۶
بازدید:۱۴۴
صد آنلاین | شورای عالی سیاسی یمن با تاکید بر لزوم اتخاذ یک مواضع واحد و قاطع عربی-اسلامی در مقابله با وحشی‌گری صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین تاکید کرد که یمن در خط مقدم دفاع از فلسطین قرار دارد و ما هرگز مقابل جنایات دشمن در نوار غزه بیکار نمی‌نشینیم.
کد خبر : ۴۹۳۵۲
 

به گزارش صد آنلاین ،  شورای عالی سیاسی یمن با صدور بیانیه‌ای درباره تحولات اخیر فلسطین و جنایات رژیم غاصب در نوار غزه اعلام کرد، صنعا وضعیت غزه را با دقت زیر نظر دارد و هرگز مقابل جنگ نسل‌کشی که صهیونیست‌ها در غزه علیه مردم فلسطین به راه انداخته‌اند بیکار نخواهد نشست.

 

 

 


صنعا مقابل جنایات اشغالگران در غزه بیکار نمی‌نشیند

شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد، عبور دشمن از خطوط قرمز مستلزم انجام وظیفه شرعی و اصولی صنعا در مقابله با آن است. جنایت نسل‌کشی که رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه ملت فلسطین مرتکب می‌شود چهره زشت و وحشی آمریکا و اسرائیل و کشورهای غربی را آشکار می‌سازد.

این شورا با تمجید از حمایت‌های مردم یمن از ملت فلسطین و تظاهرات دو میلیونی یمنی‌ها در صنعا و سایر استان‌های یمن در دفاع از مردم فلسطین و مسجدالاقصی و نیز تظاهرات‌های بزرگی که سایر ملت‌های عربی و اسلامی برای حمایت از فلسطین برگزار می‌کنند تاکید کرد، همه کشورهای عربی و اسلامی باید یک موضع واحد و درست و قاطع در برابر جنایات شنیع رژیم اشغالگر علیه مردم فلسطین اتخاذ و کالاهای آمریکایی و صهیونیستی را تحریم کنند.

یمن در خط مقدم دفاع از فلسطین قرار دارد

«سلیم المعلس» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله نیز به نوبه خود گفت، رهبری و ملت یمن آمادگی کامل برای حضور در خط مقدم جهت حمایت از ملت فلسطین را دارند. همچنین اگر متجاوزان علیه یمن بخواهند مجددا دستورات آمریکا را اجرا و جبهه‌های داخلی یمن را متشنج کنند ما آمادگی کامل برای مقابله با تجاوزات آنها را داریم. تشدید تجاوزات ائتلاف متجاوز در یمن هزگز بر مشارکت موثر ما در حمایت از مسئله اول و اصلی امت اسلامی یعنی آرمان فلسطین تاثیر نخواهد گذاشت.

رهبر انصارالله: مبارزان فلسطینی پیروزی تاریخی بزرگ و بی‌سابقه را رقم زدند/ آماده حملات پهپادی و موشکی در صورت دخالت آمریکا هستیم
اعلام حمایت انصارالله یمن از عملیات طوفان الاقصی/ در کنار مقاومت فلسطین هستیم
آیا انصارالله وارد نبرد با صهیونیست‌ها می‌شود؟

انصارالله در هماهنگی دائم با همه گروه‌های مقاومت است

از سوی دیگر «محمد عبدالسلام» سخنگوی رسمی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که دشمن صهیونیستی با حمایت آشکار آمریکایی-غربی و در مقابل گوش و چشم جهانیان مرتکب وحشیانه‌ترین جنایات علیه مردم غزه می‌شود.

وی با اشاره به ترور عامدانه خبرنگاران و اصحاب رسانه توسط رژیم اشغالگر اعلام کرد که هدف قرار دادن اصحاب رسانه در غزه و جنوب لبنان و خانواده‌های آنها در چارچوب تلاش‌های نافرجام دشمن برای ایجاد رعب و وحشت بوده و چهره واقعی اشغالگران را فاش می‌کند. این یک گرایش تهاجمی وحشیانه است که غربی‌ها با هدف گسترش سیطره خود به منطقه ما آورده‌اند.

«محمد علی الحوثی» عضو شورای عالی سیاسی یمن نیز به نوبه خود اعلام کرد که انصارالله در هماهنگی دائم با همه طرف‌های محور مقاومت بوده و جنگ ضد دشمن صهیونیستی ادامه دارد. همانطور که «عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر انقلاب یمن تاکید کرد انصارالله به حمایت خود از مقاومت فلسطین پایبند است.

الحوثی تاکید کرد، مردم یمن نباید نگران باشند؛ زیرا همگی در خط مقاومت هستند و ایستادن در کنار رزمندگان مقاومت نعمتی بزرگ است.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها