آخرین اخبار
۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹
بازدید:۴۱۷
صد آنلاین | روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز امروز (چهارشنبه) در گزارشی تحقیقی، ادعاهای رژیم صهیونیستی در خصوص اینکه یک موشک جهاد اسلامی فلسطین به بیمارستان المعمدانی غزه اصابت کرده را رد کرد.
کد خبر : ۴۹۲۲۷

به گزارش صد  آنلاین، این روزنامه در گزارش خود اذعان کرد موشکی که اسرائیل ادعا می‌کند به بیمارستان المعمدانی غزه اصابت کرده در آسمان منفجر شده و نمی‌تواند عامل کشتار این بیمارستان باشد.

 

 

 

 


این روزنامه آمریکایی با رد ادعاهایی که رژیم صهیونیستی با استناد به پخش زنده شبکه الجزیره مطرح کرده، نوشت: یک تحلیل بصری دقیق توسط نیویورک تایمز به این نتیجه رسید تصویری که از دوربین تلویزیون الجزیره در شب ۱۷ اکتبر پخش می‌شد، چیز دیگری را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش، موشکی که در ویدئو دیده می‌شود به احتمال فراوان عامل انفجار در بیمارستان نیست. در واقع این موشک حدود ۲ مایل (۳.۲ کیلومتر) دورتر منفجر شد و یک جنبه نامربوط از درگیری است که آن شب بر فراز مرز غزه رخ داد.

 نیروهای مقاومت فلسطین از شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات همه جانبه و بی نظیری با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کردند و ضربات سنگینی به پیکر رژیم اشغالگر صهیونیستی وارد نمودند.

ارتش رژیم صهیونیستی که توان مقابله با رزمندگان مقاومت را ندارد از همان ابتدای عملیات در جنایتی آشکار اقدام به بمباران بی وقفه مناطق مسکونی، بیمارستان ها و مراکز دینی و مدارس غزه کرده است. بر اساس گزارش وزارت بهداشت فلسطین آخرین طی ۱۹ روز جنایت این رژیم در غزه، نزدیک به ۶ هزار نفر شهید و ۱۶ هزار نفر هم مجروج شده‌اند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها