آخرین اخبار
۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۱
بازدید:۳۵۱
فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم از دستگیری عاملان گروگان‌گیری ۳۰ هزار دلاری در این شهرستان خبر داد.
کد خبر : ۴۹۲۱۲

 سرهنگ علی زنگنه در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران کلانتری ۱۲ نصیرشهر در اجرای طرح‌های انتظامی و در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پژو پارس مشکوک شدند و آن را متوقف کردند، اما پس از توقف خودرو یکی از سرنشینان با مشاهده پلیس از خودرو پیاده شده و با سرعت از محل متواری شد که این امر باعث حساسیت بیشتر ماموران شد و اقدام به بازرسی از خودرو کردند.

 

 

 


فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم ادامه داد: ماموران در جریان بازرسی از صندوق عقب این خودرو مشاهده کردند که یک تبعه خارجی با دست و پا و دهان بسته از ماموران درخواست کمک دارد که بلافاصله دست‌ها و دهان این فرد بازشد و او به ماموران گفت که قصد مهاجرت به یکی از  کشورهای اروپایی را داشته که با اشخاصی در شهرستان بهارستان آشنا شده است، اما این افراد به جای تسهیل در فرآیند خروج او از کشور، این فرد را به گروگان گرفتند و از خانواده‌اش درخواست ۳۰هزار دلار وجه نقد کردند.

 

 

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، زنگنه با بیان این که ماموران پلیس با اقدامات فنی و پلیسی، سه فرد گروگانگیر را شناسایی و دستگیر کردند، گفت:‌ متهمان به مقر انتظامی منتقل شدند و در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کردند. در ادامه نیز  برای این افراد پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی پلیس نیز در خصوص این پرونده در حال انجام است.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها