آخرین اخبار
۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۸
بازدید:۵۲۸
صد انلاین | زن ۶۸ساله که از بیماری روحی رنج می‌برد با ورود به هتلی در شمال تهران به تراس طبقه نهم که اجاره کرده بود، رفت و با سقوط از آنجا به زندگی‌اش پایان داد.
کد خبر : ۴۹۲۰۷

به گزارش صد آنلاین ،  زن ۶۸ساله که از بیماری روحی رنج می‌برد با ورود به هتلی در شمال تهران به تراس طبقه نهم که اجاره کرده بود، رفت و با سقوط از آنجا به زندگی‌اش پایان داد.

 

 

 

 


ظهر دوشنبه یکم آبان امسال یکی از ماموران کلانتری ونک در تماس با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران از مرگ مشکوک زنی ۶۸ساله در هتلی حوالی میدان ونک تهران اطلاع داد. با دستور قضایی تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران به این هتل ۱۶طبقه اعزام شدند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد او از تراس یکی از اتاق‌های طبقه نهم سقوط کرده است. ماموران به تحقیق از مسئولان هتل پرداختند و معلوم شد این زن ساعاتی قبل به‌عنوان مشتری وارد هتل‌شده و یکی از اتاق‌های طبقه نهم را برای یک شبانه‌روز اجاره کرده است اما ساعاتی بعد صدای سقوط از بلندی را همه شنیدند‌. ماموران به اتاقی که او اجاره کرده بود، رفتند و مشاهده کردند که ساک و وسایلش دست نخورده مانده است. همچنین از روی مدارکی که او به هتل داده بود هویتش شناسایی و در ادامه تحقیقات خانواده‌اش را یافتند و معلوم شد او دارای مشکلات روحی بوده و افسردگی داشته، یک هفته قبل هم می‌خواسته خود را به پایین پرت کند که خانواده‌اش به موقع نجاتش دادند. دراین چند ساعت هم دنبال وی بودند تا این‌که از طریق تماس پلیس متوجه مرگ او شدند. با جمع‌بندی این اطلاعات بود که معلوم شد کسی در مرگ این زن نقشی نداشته و او به‌دلیل بیماری روحی‌اش از طبقه نهم هتل خود را به پایین انداخته و به زندگی‌اش پایان داده است.

 

 

4461/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها