آخرین اخبار
۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۰
اصل ماجرای درگیری سروش و کنعانی زادگان چه بود و از کجا شروع شد؟!
بازدید:۱۲۴۰
صد آنلاین | اگر دو بازیکن پرسپولیس نبودند،شاید درگیری دو ستاره این تیم ادامه دار می شد
کد خبر : ۴۹۱۶۲

پیروزی شیرین پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان حسابی هواداران این تیم را سر ذوق آورد. با این حال یک اتفاق در این بازی باعث شد تا حاشیه ای جدید پیرامون پرسپولیس ایجاد شود. داستان از این قرار بود که وقتی پرسپولیس قبل از گل اول صاحب یک ضربه ایستگاهی شد،کنعانی زادگان قصد داشت ضربه را خودش بزند و در همین حین سروش رفیعی که دفعه قبل ضربه اش را خراب کرده بود،نزدیک محل خطا شد تا بار دیگر ضربه را خودش بزند.

 

 

کنعانی زادگان از اینکه در موقعیت قبلی هم سروش اجازه نداد ضربه را بزند شاکی بود،جمله ای به رفیعی می گوید که خیلی به مذاق شماره ۷ قرمزها خوش نیامد. در همین لحظه درگیری لفظی شدیدی بین طرفین شکل گرفت و دو بازیکن الفاظ نامناسبی نسبت به هم استفاده کردند. در نهایت هم هیچکدام از این دو بازیکن با نظر یحیی گل محمدی اجازه ضربه زدن را پیدا نکردند و شهاب زاهدی پشت توپ قرار گرفت.

 

 

جالب اینجاست که ابتدا توپ زاهدی به سد دفاعی حریف خورد و همان توپ در برگشت با ضربه زیبای سعید صادقی وارد دروازه استقلال تاجیکستان شد. در این ماجرا اگر دخالت به موقع دو بازیکن پرسپولیس نبود،شاید کار به جاهای باریک کشیده می شد و درگیری رفیعی و کنعانی زادگان ادامه پیدا می کرد. علیرضا بیرانوند که کاپیتان پرسپولیس در این بازی بود،خیلی زود متوجه درگیری دو همبازی خود شد و سریع خودش را به پشت محوطه استقلال تاجیکستان رساند.

 

 

بیرانوند از سروش خواست تا هرچه زودتر ماجرا را تمام کند و به درگیری ادامه ندهد. بیرانوند که همبازیانش حرف شنوی خوبی از او دارند،از کنعانی زادگان هم خواست تا ماجرا را کش ندهد و سکوت کند. شهاب زاهدی هم که در محل درگیری حضور داشت و می خواست ضربه را بزند،خطاب به کنعانی زادگان گفت: حسین ولش کن ،ادامه نده،اینجا جایش نیست! در نهایت با وساطت بیرانوند و زاهدی درگیری لفظی دو پرسپولیسی ادامه پیدا نکرد و البته گل محمدی هم خیلی زود در بین دو نیمه هر دو بازیکن را تعویض کرد.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها