آخرین اخبار
۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۶
بازدید:۱۹۳
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی پایتخت از آزادی گروگان ۵ میلیاردی تومانی در عملیات‌های پیچیده خبر داد.
کد خبر : ۴۹۱۱۶

به گزارش صد آنلاین ،‌ سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: با وقوع  ربودن  مرد جوان از شهرک گلستان به یکی از استان‌های غربی کشور، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

 

 


وی افزود: تحقیقات ابتدایی  کارآگاهان جنایی حکایت از آن داشت، متهمان با چرب زبانی شاکی پرونده را به خانه‌ای در شهرک گلستان دعوت و وی را بخاطر دریافت ۵ میلیارد تومان با خودروی پراید به یکی از استان‌های غربی کشور ربوده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه آدم ربایان برای برادر شاکی پرونده فیلم‌های شکنجه ارسال و درخواست پول می‌کردند، تصریح کرد: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند آنها سابقه کیفری دارند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان در گام بعدی پس گذاشتن یک قرار صوری در  پمپ بنزین  شهر موردنظر با دستور قضایی راهی آنجا شدند و در یک عملیات غافلگیرانه یکی از متهمان را با  تیراندازی  هوایی  دستگیر  کردند.

وی افزود: کارآگاهان در ادامه متوجه شدند، فرد ربوده شده و متهمان دیگر پرونده در خانه‌ای نیمه‌کاره در یک روستا هستند که خیلی زود پای در آنجا گذاشتند و با عملیات‌های ضربتی موفق به رها سازی گروگان و دستگیری دیگر متهمان پرونه شدند.

رئیس پلیس‌ آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه از متهمان  سلاح‌های جنگی  کشف شده است، عنوان کرد: آدم‌ربایان پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر آدم‌ربایی برای دریافت ۵ میلیارد تومان با اجرای نقشه قبلی اعتراف کردند.

سردار گودرزی متذکر شد: با صدرو قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت و فرد ربوده شده به آغوش گرم خانواده‌اش بازگردانده شد.

منبع: رکنا

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها