آخرین اخبار
۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰
بازدید:۱۳۷
صد آنلاین | سخنگوی جنبش حماس با اشاره به اینکه وحشی‌گری صهیونیست‌ها در نوار غزه به اوج خود رسیده است تاکید کرد مقاومت همه توان خود را برای دفاع از مردم فلسطین به کار می‌گیرد و به قدرت خود برای مقابله با تجاوزات دشمن اطمینان دارد.
کد خبر : ۴۹۰۸۵
 

به گزارش صد انلاین ، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس فلسطین در سخنانی اعلام کرد که تجاوزات دشمن صهیونیستی به نوار غزه به حد بی‌سابقه‌ای رسیده و دیروز سه‌شنبه بیش از 700 فلسطینی از جمله 305 کودک و ده‌ها زن در حملات وحشیانه اشغالگران در نوار غزه به شهادت رسیدند.

 

 

 


حازم قاسم در گفت‌وگو با الجزیره گفت، این توحش بدان معناست که رژیم اشغالگر تجاوزات خود را به اوج رسانده و عامدانه غیرنظامیان از جمله زنان و کودکان را قتل عام می‌کند تا اراده مردم و مقاومت فلسطین را بشکند. اما مقاومت و همه فلسطینی‌ها اکنون در اوج پایداری و استواری هستند و مردم ما در غزه علی‌رغم همه تجاوزات وحشیانه دشمن، مقابل توطئه رژیم اشغالگر برای آواره کردن آنها از سرزمین خودشان ایستادند.

وی درباره جلسه دیروز شورای امنیت سازمان ملل در خصوص بحران غزه گفت، در این نشست شاهد دیدگاه‌هایی بودیم که برخی طبق معمول روایت اشغالگران را می‌پذیرفتند و برخی مواضع معتدل‌تری داشتند و خواستار توقف فوری تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه و رفع محاصره آن شدند. اما در پایان جلسه مشخص شد که شورای امنیت بدون موافقت آمریکا نمی‌تواند تصمیم واحدی اتخاذ کند.

 

این مسئول حماس تصریح کرد، آمریکا در شورای امنیت از زبان «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه خود صحبت می‌کند و بلینکن قبل از اینکه وزیر خارجه باشد یک یهودی است. همه مقامات دولت آمریکا بر این اساس عمل می‌کنند که آنها رهبران جنگ کنونی هستند. موضع اصلی که باید درحال حاضر اتخاذ شود توقف فوری تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه است که جان بیش از 2500 کودک را گرفته است.

سخنگوی حماس گفت، دشمن صهیونیستی فریبکاری و دروغ‌پردازی بی‌سابقه‌ای را در این جنگ انجام می‌دهد و سخنگوی ارتش این رژیم اعتراف کرده که درحال فریبکاری است. رژیم اشغالگر با ادعاهای دروغین می‌خواهد جنایات خود و محاصره بی‌سابقه علیه نوار غزه که با همه قوانین بین‌المللی مغایرت دارد را، توجیه کند.

حازم قاسم در پایان درباره گزینه‌های حماس در مرحله آینده تاکید کرد، ما هیچ گزینه‌ای نداریم جز اینکه همه قدرت خود را برای دفاع از فلسطینیان در سایه جنایت‌هایی که رژیم اشغالگر در نوار غزه و حتی کرانه باختری مرتکب می‌شود، به کار بگیریم. مقاومت به قدرت خود در مقابله با این تجاوزات دشمن اطمینان دارد.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها