۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۲
بازدید:۵۱۹
صد آنلاین | فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از به هلاکت رسیدن شرور مسلحی که به سمت مأموران انتظامی شهرستان سیب و سوران تیراندازی کرده بود، خبر داد.
کد خبر : ۴۸۹۵۶

به گزارش صد آنلاین ،  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از به هلاکت رسیدن شرور مسلحی که به سمت مأموران انتظامی شهرستان سیب و سوران تیراندازی کرده بود، خبر داد.

 

 

 


سردار  دوستعلی جلیلیان در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان سیب و سوران حین گشت زنی و برقراری امنیت منطقه در سطح حوزه استحفاظی در ورودی این شهرستان بودند که ناگهان سرنشینان یکدستگاه خودروی پژو پارس، فاقد پلاک به سمت ماموران تیر اندازی کرده، که با عکس العمل سریع ماموران مواجه شدند. وی در ادامه افزود: در اقدام به موقع مأموران انتظامی اشرار مسلح زمین گیر، خودرو را رها و به اطراف متواری شدند، درگیری مسلحانه با ماموران ساعاتی ادامه داشته و سرانجام این اشرار مسلح تاب مقابله با ماموران را نداشته که در این درگیری یک نفر از این اشرار به هلاکت رسیده و ۲ نفر دیگر با استفاده از تاریکی هوا متواری گردیدند. فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه دستگیری اشرار ادامه داشته، خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی این اشرار مسلح یک قبضه سلاح کلاش و مقادیر قابل توجهی مهمات کشف شد. سردار جلیلیان تصریح کرد: پلیس با اشرار و سارقان مسلحی که قصد بر هم زدن آرامش و امنیت مردم را داشته باشند به شدت برخورد می کند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها