۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۱
بازدید:۲۷۵
صد آنلاین | فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری دو مجرم خبر داد که با فروش سکه‌های تقلبی مبلغ ۱۲ میلیارد ریال از اصناف کرمانشاهی کلاهبرداری کرده بودند. 
کد خبر : ۴۸۹۰۷

به گزارش صد آنلاین ، سردار "مهدی حاجیان" اظهار کرد: پس از ارجاع چند پرونده به پلیس آگاهی و شکایت تعدادی از زرگران کرمانشاه مبنی بر اینکه مورد کلاهبرداری قرار گرفته و شخصی به آنها سکه  تقلبی فروخته، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 

 

 


وی ادامه داد: کاراگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق به شناسایی عامل فروش سکه های تقلبی شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

 حاجیان ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب کلاهبرداری ۱۲ میلیارد ریالی از ۲۷ نفر به واسطه فروش سکه های تقلبی اعتراف و عنوان کرد که خودش سکه ها را از شخصی که ساکن یکی از استانهای شمال غربی است، خریداری کرده است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی در ادامه موفق به شناسایی آن فرد شده و در عملیاتی او را نیز دستگیر کردند که این متهم نیز پس از انتقال به کرمانشاه به جرم خود اعتراف کرد.

وی در پایان از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی متهمان دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها