۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۲
بازدید:۱۶۷
صد آنلاین | سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از فوت یک جوان به دلیل گازگرفتی در یک کارگاه مبل‌سازی در خیابان هنگام خبر داد.
کد خبر : ۴۸۸۷۳

به گزارش صد آنلاین ،   سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از فوت یک جوان به دلیل گازگرفتی در یک کارگاه مبل‌سازی در خیابان هنگام خبر داد.

 

 

 

 


 جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت 8:45 صبح امروز یک مورد حادثه گازگرفتگی در داخل یک کارگاه در خیابان هنگام گزارش داده شد. وی با بیان اینکه آتش‌نشانان بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد در داخل یک کارگاه رنگرزی مبل و صندلی به وسعت 80 متر که با مصالح اولیه مانند سقف‌های شیروانی ساخته شده یک جوان حدود 20 ساله ایرانی شب را در این کارگاه خوابیده بود. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران تصریح کرد: این جوان بی حال روی زمین افتاده بود و بعد از بررسی عوامل اورژانس مشخص شد این جوان جان خود را از دست داده است. ملکی با بیان اینکه علت فوت این جوان توسط پزشکی قانونی بررسی خواهد شد، گفت: البته با توجه به اینکه علائم مسمومیت با گاز در این جوان مشخص بود و همچنین تمام منفذ‌های ورود هوا به این کارگاه بسته شد و یک اجاق خوراک‌پزی نیز روشن بود باعث انتشار گاز منوکسیدکربن و مسمویت این فرد شده است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها